2733
2734
عنوان

می شه کمکم کنید واسه شفای دخترم..

| مشاهده متن کامل بحث + 3136 بازدید | 130 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ایشالله خودتونم حاجت روا بشید بعضی وقتا می گم شاید خدا دوستم نداره که صدام رو نمی شنوه😢😢

عزیزم سخته بخدا میدونم ولی این حرف رو نزن. از کجا معلوم خدا دوست نداشته باشه زیاد دم خونه ش باشی؟ اگر دوست دارید به نظرم مثلا نذر کنید ان شاءالله از بعد شفای دخترتون یه کاری رو که خدا دوست داره و باعث نزدیکی تون به خدا میشه ولی شما تاحالا انجام نمی‌دادین رو دائمی انجام بدین و خودتون رو به طور مستمر به خدا نزدیک کنین نه فقط زمان حاجت و دعاکردن و مشکلات. ان شاءالله به زودی حاجت روا بشی مادر مهربون

2728

سلام عزیزم شما که خودت میگی مذهبی نیستی بهتر از ما میدونی ایراد کار کجاست...

به نظر من اینجوری نذر کن یا ترک یک گناه یا انجام یک واجب ( و سعی کن به عهدت پایبند باشی )

گاهی بعضی مشکلات میان مارو متوجه یک اشتباه کنن گاهی میان تا ما مسیرمون رو پیدا کنیم 

ترک گناه خیییلی برای خود من موثر بوده

همچنین توسل به اهل بیت خییلیی جواب میده سعی کن رابطه ات رو با اهل بیت قوی تر کنی

امیدوارم که خدا هرچی زودتر دختر گلت رو شفا بده💚

براش 14 تا صلوات فرستادم

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
سلام عزیزم شما که خودت میگی مذهبی نیستی بهتر از ما میدونی ایراد کار کجاست... به نظر من اینجوری نذر ...

ایشالله شادکام بشی

لطفا برای شفای دخترم دعا کنید و صلوات بفرستید،ممنونم
2740

منم ۲سری می خونم انشالله به حق نفس همه خانمها خداشفای دختر گلتو بده عزیزم فقط روز شروع لایک کن که یادم بیاد ممنونم عزیزم

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
عزیزم سخته بخدا میدونم ولی این حرف رو نزن. از کجا معلوم خدا دوست نداشته باشه زیاد دم خونه ش باشی؟ اگ ...

من با اینکه مذهبی نیستم

ولی اصلا دل کسی رو نمی شکونم

تا جاییکه بتونم به همه کمک می کنم

دلم خیلی خیلی پاکه و همه اینو می گن

ولی نمی دونم چرا خدا منو با بچه خیلی امتحان می کنه خیلی

السلام علیک یا حسن بن علی علیه السلام

ای که داری در دلت صدها امید

آدمی زنده است اما با امید

عاشقان را می برد بالا امید

پس مشو هرگز از این در نا امید

" تو مگو ما را به آن شه بار نیست

با کریمان کارها دشوار نیست"

پشت این در گاه گاهی آمدیم

غالباً با روسیاهی آمدیم

بین این دریا چو ماهی آمدیم

گر چه هر دم با گناهی آمدیم

صاحب این خانه بد رفتار نیست

با کریمان کارها دشوار نیست

ای نگاهت مهربانی را دلیل

نوکر حلقه به گوشت جبرئیل

کاش می بستم به قبر تو دخیل

دست ما کوتاه و خرما بر نخیل

در گدایی دستمان بیکار نیست

با وجود تو کرامت جلوه کرد

در جمل غوغای نامت جلوه کرد

صلح باعث شد مقامت جلوه کرد

بر همه عقل امامت جلوه کرد

این حقیقت قابل انکار نیست

ناسزا می گفت مرد اهل شام

در جوابش ساده فرمودی سلام

می بری در خانه ات با احترام

می گذاری در دهان او طعام

هیچ کس مثل تو سفره دار نیست

هر کجا در راحتی در اضطراب

نام تو خواندم دعا شد مستجاب

هر زمان نام تو را کردم خطاب

از خدا آمد به جای تو جواب

شکرُلله با تو کارم زار نیست

می روم مشهد خیابان ها شلوغ

می روم در قم شبستان ها شلوغ

کربلا هم کل ایوان ها شلوغ

در مسیرش هم بیابان ها شلوغ

هیچ کس مثل تو بی زوار نیست

در مدینه حرف پشت سر زیاد

رو به رویت طعنه همسر زیاد

پیش چشمت دشمن ابتر زیاد

در مصاف غربتت لشگر زیاد

مهر تو در قلبشان انگار نیست

با کریمان کارها دشوار نیست😍😍😍

شاعر : مجتبی شکریان همدانی

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
منم ۲سری می خونم انشالله به حق نفس همه خانمها خداشفای دختر گلتو بده عزیزم فقط روز شروع لایک کن که یا ...

فرقی نداره روزش، فقط تا جمعه هفته بعد خونده بشه

ایشالله شادکام بشی

فرقی نداره روزش، فقط تا جمعه هفته بعد خونده بشه ایشالله شادکام بشی

اهان من فکر کردم روز خاصی رو میخوای در نظر بگیری،حتما تا دو روز می خونم شما هم خبرشو بهمون بده که انشالله حال دخترت بهترت شده💐😍

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
السلام علیک یا حسن بن علی علیه السلام ای که داری در دلت صدها امید آدمی زنده است اما با امید عا ...

من دوبار تو بارداریهام با اینکه استراحت مطلق بودم، برای اینکه سقط نکنم با وضعیت خیلی خیلی سخت رفتم مشهد

اونجا کلی دعا کردم و التماس که سقط نکنم، ولی متاسفانه دوبارم تو هفته ۱۹ و ۱۶ سقط کردم

اهان من فکر کردم روز خاصی رو میخوای در نظر بگیری،حتما تا دو روز می خونم شما هم خبرشو بهمون بده که ان ...

فدات بشم، تو رو خدا دعاش کنید

2706