2737
2734
کسانی که بچشون به این ویروس جدید که معده رو بهم میزنه و استفراغ میاره گرفتارن بیان تو
سلام بچه 7ماهه من 5 روزه که مدام استفراغ میکنه و بی حاله .هر چی ام دارو میدم خوب نمیشه دکتر میگه ویروس جدیده .کسی هست که چیزی بدونه یا بگه کاری کنم زودتر خوب شه .اینقدر طفلی لاغر و بی حال شده .

سلام عزیزم خواهرزاده منم چند روزه مبتلا شده وفقط داره بالا میاره دکتر گفته عفونت ویروسی باید تحمل کنی
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام خانومای گل
پسر من که 13ماهشه دو هفته پیش به این درد مبتلا شد تنها کاری که از دستم براومد این بود که مرتب بهش آب دادم در مدت 4 روز دو بار سرم قندی گرفت که آب بدنشو از دست نده یک شب بیمارستان خوابید برای استفراق هم آمپول ضد اسفراغ زد وهم قطره رو مرتب بهش دادم بعد از قطره تا 1 تا 2 ساعت نباید چیزی بهش داد الان خداراشکر خوبه البته بچه های من دوقلو هستند اما خدا را شکر اون یکی نگرفت علی رغم اینکه دکترشون منو به شدت ترسوند وگفت حتما اون یکی هم مبتلا میشه
2728
سلام. دختر منم گرفت یک هفته طول کشید. سه چهار روز استفراغ داشت بعد افتاد به اسهال. بعدشم که خوب شد دیگه براش جونی نمونده بود .وزنش کلی کم شده بود .

از همه بدتر این بود که بی اشتها شده بود شدیدا. طوری که بعد دو هفته دیگه بازی هم نمیکرد . بردمش دکتر بهش کلی قرص و شربت اشتها داد تا یک کم اشتهاش برگرده الان خداروشکر بهتره.

فقط به بچهه اتون خیلی مایعات بدین. بعد از دوران مریضی هم مواظب باشین حتما اشتهاشون برگرده اگر نشد زود ببرید دکتر.
2738
نگران نباش الهه جون خواهر زاده منم به این ویروس مبتلا شد یه هفته به شدت بالا میاورد .ببرش دکتر ... اگه میل نداره به زور بهش غذا نده . خوب می شه می دونم چی می کشی من تو اون یه هفته پا به پای بچه گریه می کردم
مامی جون به خدا این بچه که استفراغ میکنه و همه چی رو برمیگردونه من روانی میشم و احساس گناه میکنم .دکتر بردم میگه داروهاشو بده خوب میشه .دارو می خوره اما فرقی نکرده
من خودم چند روز پیش همین طوری بودم که دکتر گفت ویروس جدیده
من نبات سوخته خوردم حالم خوب شد
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
2706