2733
2739
عنوان

سوپرايز شوهرم

584 بازدید | 16 پست

بعد از ٣سال زندگي مشترك و كلي مناسبات شوهرم تا حالا نه كادو واسم خريده نه سوپرايز كرده

قبلا تو دعوا بهش گله كردم

حالا امروز سالگرد ازدواجمونه و شوهرم رفته بيرون كه گل و كادو بخره و مثلا سوپرايزم كنه ولي من فهميدم و به روش نيوردم

چند وقت هم هست كلا با هم سرديم و بين قهر و آشتي

حالا اصلا به دلم نيست الكي خودمو خوشحال نشون بدم 

چون به خاطر حرفاي من داره اينكارو ميكنه أيده خودش نبوده و به دلم نميشينه

وقتي اومد خونه چيكار كنم؟؟؟؟؟

خدایا خیلی زود یه نی نی تپلی بهم بده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دیگه حالا به خودش داره میاد دیگه شما نزن تو ذوفش

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
2738

سعی کن باروی باز ازش استقبال کنی به خاطر کادوش کلی ذوق کن همین که تونستی یه ذره تغییر ش بدی خوبه اگه ناراحت برخورد کنی مطمعن باش دلسرد میشه و دیگه ازاین کارانمیکنه سیاست داشته باش

حالاگل کادو شاید نخره😑ازالان خودتو اماده نکن ک یهو دپرس شی.خریدم شاد باش حتی اگ‌ی شاخه گلبود بزرگش ...

ديروز كارت پس انداز دستش بود يهو ٣تومن ازش كم شد

ما اصلا بدون خبر از هم چيزي نميخريم

حدين اينه كه كادو خريده چون يهو چند ساعت خواهرمم غيب شد

آخه شوهرخواهرم هميشه با من ميره واسه خواهرم كادو ميخره

خدایا خیلی زود یه نی نی تپلی بهم بده
ديروز كارت پس انداز دستش بود يهو ٣تومن ازش كم شد ما اصلا بدون خبر از هم چيزي نميخريم حدين اينه كه ...

ولی یه کم مشکوکه خرید کادو....حالا توز یاد فک نکن اگه نخره ناراحت میشی انقد فکر تو مشغول نکن

آخی پس تا الان بلد نبوده حالا که گفتی داره تلاش میکنه خوشحالت کنه😍 نزنی تو ذوقشاااا از همینم استفاده کن آشتی کن والا شوهرت خوبه نامزد منم هیچی برام نمیخرید چندبارم بهش گفتم ولی بازم نخرید لعنت بهش😒

2706