2737
2734
عنوان

چیکار کنم از دست مادرشوهرم

700 بازدید | 24 پست

من یه دختر ۸ ساله دارم که اونم با کلی سختی و زحمت به دست آوردم بعد چند تا سقط تو هفته های بالا ، در دوران بارداری هم باید استراحت مطلق و روزی شش هفت تا آمپول و شیاف و عمل سرکلاژ و دیابت بارداری و یبوست خیلی شدید بارداری و حالت تهوع و سرگیجه و استفراغ و ......... خلاصه کلی مشکلات دیگه درگیرش می شم، تصور کنید از روزی که باردار می شم می رم خونه مامانمم استراحت مطلق و .... تا آخر. 

چهار سال پیشم فقط به خاطر دخترم باردار شدم و زایمان کردم که متاسفانه نوزادم رو تو ۱۸ روزگی به خاطر سهل انگاری دکتر (علت رو لطفا نپرسید یادآوریش برام سخته) از دست دادیم. از اون روز واقعا من از ته دل نمی تونم بخندم و فراموش کنم.

امسال گیر داده به من که بچه دوم رو بیار، منم واقعا خیلی ناراحت می شم ، فقط چند بار گفتم شوهرم گفته همین یه دونه برامون کافیه، پریشب خونه شون بودیم، چون قرار بود برن مکه....

لطفا برای شفای دخترم دعا کنید و صلوات بفرستید،ممنونم

خیررسرش فرداش عازم مکه بودن، آخر شب با حالت اخم آلود و خیلی جدی برگشته به من می گه زود باش دومی رو بیار دیگه خیلی فاصله دادید ، بسه. بعد من گفتم دخترم اینطوری راحته، گفت لازم نکرده، دخترم رو که اون یکی اتاق بود می خواست صدا بزنه بهش بگه به مامانت بگو بچه بیاره، منم گفتم مامان ول کن بچه رو

بعد گفت خودم به پسرم می گم بچه بیارید .

خیلی جدی و اخم آلود بود، خواهرشوهرم گفت مامان ول کن دیگه و..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از پریشب اونقده ناراحتم، من دلم خیلی پاکه هیچی نگفتم و موندم اونجا تا دیشب که بدرقه شون کردیم ولی خیلی دلم شکست، دخترش باردار نمی شد تا اون موقع حرفی نمی زد، الان دخترش دوقلو بارداره، یه دختر و یه پسر دیگه خیالش راحته، خیلی گیر می ده

بگو صلاح خودمو بهتر میدونم دیگه لطفا تکرار نکنید من ناراحت میشم

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2738

میدونم سختی زیاد کشیدی اما خودت دلت نمیخواد دخترت تنها نباشه!فردا بزرگ شد عروسی کرد خواهرو برادری نداشته باشه که تو عروسیش باشن...اصلا حرف بقیه کنار راضی نشو دخترت تنها باشه...

2706