2733
2739
عنوان

کارگاه خرید مبل

137 بازدید | 9 پست

برای تهران کدوم بازار برای مبل راحتی قشنگ و قیمت مناسب هست 

جاجرود نرفتم تعریفش شنیدم و شهرک ولیعصر  سالها پیش رفتم خوب بوده الان نمیدونم 

جای جدید سراغ دارید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تازگی ها رفتم یافت اباد خوبه... قبلا قیمتاش خیلی بالا بود الان خوب شده البته اون دوتا پاساژ اول نه گرونن..ولی بقیه اش خوبه تنوع زیاده

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2728
وقت ندارم همه رو برم سر بزنم یک حا رو باید برم که خرید کنم  یافت اباد اسمش به گرون در رفته

سلام عزیزم خوبی 

ببخش یسوالداشتم لزتون توی پست دیدم ازسونوی دکتررحمانی تعریف کردی میخواستم بپرسم تازگیاهم رفتی بازمثل قبل خوبه؟یسوال دیکم داشتم بابیمه هم کارمیکنه یانه؟

وخدایی که بشدت کافیست

جواب همین پستتون روهم میدم چون من خودم برای خریدمیل یافت ابادوچهاردانگه رفتم ولی قیمتاوافعابالابودمنم نمیخواستم خیلی گرون دربیادرفتم قلعه میزبازارمبل امام رضاروهم دیدم اونجابازقیمتایکم کمتره من ارهمونجاخریدکردم راضیم 

وخدایی که بشدت کافیست
سلام عزیزم خوبی  ببخش یسوالداشتم لزتون توی پست دیدم ازسونوی دکتررحمانی تعریف کردی میخواستم بپر ...

اره عزیزم خودش کارش خوبه 

تازگی نرفتم بیمه نمیدونم چون بیمه شرکت نفت هستم انجا قبول نمیکنه میتونید زنگ بزنید بپرسید 

بهترین چیزی که انجا دوست دارم غیر دکتر خوبش نوبت دهیش هست که سر ساعت میفرستاد تو مثل سونوهای دیگه ساعت ها معطلی نداشت

2740
اره عزیزم خودش کارش خوبه  تازگی نرفتم بیمه نمیدونم چون بیمه شرکت نفت هستم انجا قبول نمیکنه میت ...

مممنون عزیزم میدونی دقتش برام خیلی مهمه چون خودم نرفتم گفنم بپرسم 

وخدایی که بشدت کافیست