2733
2734
عنوان

قیمت طلا و سکه

| مشاهده متن کامل بحث + 921 بازدید | 21 پست
برمیگرده غصه نخور  مملکت داغون تر از این‌حرفاس

حالا میگم ما بهمون نمیاد فکر اقتصادی بکنیم اگه اونپونزده تومنو میذاشتیم بانک حداقل ضرر نمیکردیم

دوچیز را هرگز عیان نکن ، آنچه نیستی .... همه ی آنچه هستی ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا میگم ما بهمون نمیاد فکر اقتصادی بکنیم اگه اونپونزده تومنو میذاشتیم بانک حداقل ضرر نمیکردیم

الان ریال نگه داشتن اشتباه ترین کار ممکنه 

سکه و طلا و دلار خوبن اما نباید انتظار کوتاه مدت داشته باشی 

تو که نیاز نداری بهشون بزارش کنار 

یهو دیدی شد ۶ تومن سکه 

اما در دراز مدت 

من به خريد طلا به عنوان سرمايه گذاري درازمدت نگاه ميكنم 

براي سود كوتاه مدت نبايد ميخريدين چون احتمال ضرر هست. ولي مطمئن باش دوباره ميره بالا هرچند واقعا دوست دارم همه چي ارزون و ارزونتر  شه و پايين هم بمونه فارغ از اينكه از خريد طلا چقدر ضرر كرده باشم

عزيزم منم ٤٧٠٠ خريدم نگران نباش ميره بالا فعلا نوسان داره بهترين موقع براي خريد الانه

کاش الان میخریدیم حداقل دوتا بیشتر میکرد

من به خريد طلا به عنوان سرمايه گذاري درازمدت نگاه ميكنم  براي سود كوتاه مدت نبايد ميخريدي ...

نه من نیاز ندارم که بفروشم همینجور گذاشتم کنار وام بود پونزده تومن گفتیم ارزش پولمون میاد پایین بخدا منم دوس دارم ارزون شه مایحتاج زندگی برام واجب تر از طلاست