2733
2734
سلام دوستان...

من این ماه لتروزول خارجی(فمارا) و روزی 3 تا گلوکوفاژ خوردم...روز 11 که رفتم سونو یک فولیکول 12 تو تخمدان چپ داشتم و دو تا 10 و تعدادی ریز تو راست...دکتر گفت خدا رو شکر تا اینجا خوبه و روز 15 دوباره بیا سونو..دگزامتازون هم داد که شبی یکی بخورم...روز 15 که دیروز بود دوباره رفتم سونو ولی فولیکولام تو همون ابعاد روز 11 مونده بود و دیگه تغییر نکرده بود...البته دکتر گفت آندومتر خوب پیشرفت کرده و هنوز احتمال داره فولیکولا دیر رس باشن و دیر تر رشد کنن ولی فکر کنم اینو برای دلخوشیم گفت...گفت مشکل از تنبلی تخمدانمه...

می خواستم ببینم کسی همچین تجربه ای داره؟...کسایی که لتروزول خوردین و نتیجه نگرفتین بعد چه داروهایی بهتون دادن یا چه درمانهایی انجام دادین و در نهایت باردار شدین یا نه...

دوستای گل خیلی ممنون میشم اگه اطلاعاتتون رو در اختیارم بذارین چون از دیشب خیلی نگران شدم و هر وقت یاد لحظه ای میفتم که دکتر گفت هیچ تغییری نکرده بغض گلومو میگیره...آخه خیلی امیدوار بودم که نتیجه گرفته باشم...
ممنون سمیه جون...میدونم دست خداست...منم شک ندارم...منم از خودش خواستم...ولی کسی که برای باردار شدن مشکل داره مثل هر بیمار دیگه ای باید دنبال درمان باشه و تلاش کنه...از تو حرکت از خدا برکت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام
مانلی جون منم دقیقا مثل شما هستم فقط من تا الان 6 دوره فمارا خوردم همراه گلو کوفاژ این ماه روز 15 رفتم سون گفت فولیکولم 11 هستش خیلی ناامید شدم آخه من تازه 3 ماهه که لاپرا شدم ولی مثل این که این کیستا وتنبلی تخمدان قصد بهبودی نداره.چاره ای نیست توکلم به خداست.
راستی چرا به شما دگزا متازون دادن؟
2728
سلام سروین جون...دگزامتازون فکر کنم ضد التهابه...معمولا میدن که اگه لوله های رحم التهاب داره خوب بشه خیلی چیز مهمی نیست ولی اگه مصرف بشه کمک میکنه به آزاد شدن تخمک و لقاح فکر کنم...در هر صورت مال من که به اونجاها نرسید
2740
وای خدا جونم یعنی من اصلاً این ماه امیدوار نباشم ؟! آخه تازه ماه اوله که دارم می خورم . امروز تازه روز چهارمه. به منم دگزامتازون داده. لتروزول هم روزی یکی. ولی دگزامتازون می خورم نفخ می کنم . شماها هم اینطوری بودین؟

گلوکوفاژ چیه ؟
مانلی جون من هم این ماه لتروزول ایرانی خوردم...5 تا 5/2 میلی گرمی....روز 12 رفتم دکتر سونو دادم....یه دونه فولیکول 15x12 داشتم و یه دونه هم 11x11 ...7 تا هم فولیکول ریز داشتم....

دکتر گفت خوبه ولی ترجیح ما اینه که یکی دوتا بزرگ باشه تا چند تا کوچیک....

این اولین باری بوده که من قرص خوردم....پری هام خیلی نامنظمه....حالا ببینم چی پیش میاد....خدا کنه همه نتیجه بگیریم....بچه ها خبرشو حتما بدین...منم نگرانم...........
سلام من هم ماهه قبل لتروزول ایرانی ( لترفوم) و امپول hcg و دگزامتازون مصرف کردم
ولی باردار نشدم
ودر نتیجه پریود با 6روز تاخیر داشتم
واین ماه بازم مصرف کردم
اگر باردار شدم که بهتره
اگر نشدم میرم عکس رنگی میندازم
چون میگن شاید گرفتگی رحم باشه و این طور برطرف میشه
البته هرچی خدا بخواد همون مبشه
سلام مریناز عزیز...نگران نباش خانومی...تو سایز فولیکولات خوب بوده انشالله نتیجه میگیری همین ماه...توکل به خدا پریهای منم تو یک سال اخیر خیلی نامنظم شده بود و بدون دارو پری نمیشدم...انشالله که همه نتیجه بگیریم و بیایم خبر خوب بهم بدیم