2737
2734
سلام دوستان. من در عین ناباوری وقتی که بچه م 7 ماهش بود دوباره بارداری شدم و توی 9 ماهگی بچه اولم فهمیدم! کسی تا حالا اینجوری بوده. الان بچه اولم 11 ماهشه و 4 ماهه حامله م . خیلی نگرانم. لطفا اگه کسی تجربه داشته راهنمایی کنه که خیلی سخت میگذره؟
من خواهرم بچه اش 1 سال و 7 ماهشه تازه یکی دیگه به دنیا اورده 3 روزشه فقط همین و میدونم . خیلی ام سخته .اما میگذره
هموقتی با پسرکم بازی میکنم بهش میگم چق چق چق ، شوشولی شوشولی پسرکم قهقه میزنه چقد راحت میخنده به این کلمات بی معنی ...                                 حالا بعد از مدت ها دومی تو راهه آرزو می‌کنم هر چی صلاحه همون بشه، آرزو می‌کنم همه اونایی که دوست دارن زودتر بچه‌شونو بغل کنن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

السا جان حالا که باردار شدی، خیلی هم خوبه ٢ سال سختی داره اما بچه ها با هم بزرگ میشن و دردسرها هم تموم میشه ، بالاخره بچه بزرگ کردن سخته اما مال شما خوبیش به اینه که سختیاشون با همه و بعد بچه ها به درد هم میخورن
2742
منم دوست دارم تجربه کنم
اخه با هم بزرگ میشن راحت میشیم
حضرت محمد «صل الله و علیه و آله»(ازدواج کنید و فرزند بیاورید و زیاد هم فرزند بیاورید چرا که من به زیادی و کثرت شما امت اسلام در مقابل سایر امت ها در روز قیامت افتخار می کنم حتی به بچه های سقط شده شما افتخار خواهم کرد) **** منم دوست دارم دو تا دختر و دو تا پسر خدا بهم هدیه کنه ****
نمیدونم چی بگم ملینا جون. من که درگیرش هستم سخته. مخصوصا وقتایی که دوست داری بچه ت رو بغل کنی و بلندش کنی میبینی که باید احتیاط کنی. من احساس میکنم شاید نتونم اونطوری که باید به دخترم برسم برای همینه که ناراحتم.
2738