2703
2553
سلام ... امروز 38 روز از آخرین روز آخرین پریودم میگذره.امروز صبح ناشتا تست بی بی چک رو انجام دادم.چون ظاهرن بدلیل غلیظتر بودن ادرار در این موقع تست دقیقتره...
مارک بی بی چک unitest بود.
چند ثانیه بعد از اینکه نوار رو داخل ادرار گذاشتم فقط 1 خط پر رنگ نشون داد.تا 10 دقیقه هم صبر کردم.
میخواستم بپرسم با توجه به اینکه 38 روز از آخرین روز آخرین پریودم میگذره چقدر میتونم به نتیجه تست اعتماد کنم؟ چون خوندم که 23 روز به بعد میزان HCG در ادرار روز به روز بیشتر میشه...
اگه چندبار دیگه هم تست کنم و جواب منفی بود میتونم مطمئن شم باردار نیستم؟ آخه دسترسی به آز خون ندارم.
سلام نازلی خانم
نه اصلا"
هیچکدوم از علائم بارداری و ندارم ، فقط پریودم عقب افتاده
البته احتمال بارداریم خیلی کمه
اما این تاخیر نگرانم کرده
پس بنظرتون میتونم به منفی بودنش اعتماد کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
azizam manam mahe pish hamin moshkel vasam pish umado dashtam sekte mikardam ke vay nakone bardaram
!
babay chek ke gozashtam manfi shod vali bazam peri nemiyumad..ta inke raftam sonogerafiyo malum shod motasefane kist daram....hala shoma ham ye sono boro hatman,zarar ke nadare ye chekapam has
آخی چه بد :(
باشه سعیمو میکنم
آخه روز پریودم یه ذره کوچولو خون اومد...شایدم سیستم بدنم بهم ریخته باشه و همون پریودم بوده باشه
قاطی کردم دیگه
ماجرا اینطوری بود،خوشحال میشم اگه بگید با این تفاسیر و منفی بودن بیبی چک بازم احتمال بارداری رو دارم یا نه ...
دوره پریود من تو 3ماه گذشته 27 روز ، 29 روز و 30 روز بود.(همیشه بمدت 6روز پریودم.) آخرینبار 20 فروردین پریود شدم. 7 اردیبهشت و 18 اردیبهشت رابطه بدون دخول داشتم. 20 اردیبهشت یه مقدار کم خون دیدم(2بار در یک روز).چندماه پیش هم بعد از رابطه اینطوری شده بودم. 20 اردیبهشت بعد از مشاهده خون بلافاصله قرص پروفن برای جلوگیری از درد پریود خوردم.17 اردیبهشت هم 1 کپسول مفنامیک اسید خورده بودم. اما از 20 اردیبهشت تا امروز هیچ اثری از خونریزی نیست. در ضمن منی وارد واژن نشده و فقط به تماس پیشاب با دهانه واژن کمی احتمال میدم. من تالاسمی مینور هم دارم و بعد از آخرین پریودم نزدیک 10 روز فولیک اسید مصرف کردم که چند ماه بود مصرف نمیکردم.از 20 اردیبهشت تا الان خیلی خیلی استرس دارم.

امروزم که بیبی چک منفی بود...
2714
سلام خانوما
یه سوال
من در طول 1 هفته 5 بار بیبی چک و تست کردم...
همش منفی بود.
آخرین بارم 20 فروردین پریود شده بودم
7 اردیبهشت و 18 اردیبهشت و 22 اردیبهشت رابطه تقریبا" محافظت شده داشتم
بیبی چک ها رو هم از 1 خرداد تا 7 خرداد تست کردم که منفی بودن همه،2تا مارک مختلف
حالا بنظرتون تکلیف من چیه؟! چرا پریود نمیشم ؟! اگه راه حل و نظری دارید ممنون میشم بگید...
2706