2737
2734
سلام دوستان. یه سوال دارم فقط خواهش می کنم سرسری ازش رد نشید چون جوابش واقعا برام مهمه. لطفا هرکس این پست رو می خونه اگه اطلاعاتی داره جواب بده. ممنون.
می خوام یه دکتر واسه جراحی بینی بهم معرفی کنید.. می خوام کارش عالی و مطمئن باشه. نظرتون راجع به دکتر سرافراز چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خالم پیش قاضی پور عمل کرد ولی خیلی بینیش سر بالا شده با اینکه بینیش کم کار بود اما یکی از فامیلامون حدود 10 سال پیش پیشش عمل کرد خیلی خوب شد
سرافراز هم خوبه باید بری مطبشون ببینی کار کدوم رو دوست داری. خوش رفتار هم خوبه
2728
سلام من پیش پارسافر عمل کردم خیییییییییییییییلی راضی ام پارسافر بیشتر نکات مربوط به استانداردهای زیبایی رو رعایت میکنه و تا حد ممکن سعی میکنه بینی حالت طبیعی داشته باشه راجع به قاضی نظری ندارم.
زندگی یعنی تکاپو ، زندگی یعنی هیاهو ، زندگی یعنی شب نو ، روز نو ، اندیشه ای نو ......
سلام دوستای خوبم.
من اهواز هستم و یک سری وسیله خونه و نوزادی برای فروش دارم. فرصتم خیی محدوده واسه همین قیمت خیلی خوبن. خوشحال میشم به اینجا سر بزنین
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=661972&PostID=25837900#25837900
ممنون