2733
2739
عنوان

ارشد آموزش زبان انگلیسی

1936 بازدید | 26 پست

سلام دوستان من رشته کارشناسیم زبان نبوده. به یادگیری زبان و این که بتونم روان صحبت کنم خیلی علاقه دارم و امیدوارم بتونم بعدا تدریس کنم. ولی به ادبیات علاقه ندارم حتی ادبیات فارسی چه برسه به یه زبان دیگه. به همفکریتون نیاز دارم واقعا نمیدونم کار درستی هست یا نه؟ شما که ارشد گرفتید یا دانشجوی زبانید راضی هستید؟

اگه دوست داری برو اموزشگاه یاد بده، اموزش بهت زبان یا نمیده، من ادبیات بود چیزی یاد ندادن از اول باید بلد میبودیم،بخون ایلتس بگیر بعد میتونی درس بدی با درامو بالا ارشد اموزشم انجنان بدرد نمیخوره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ارشد آموزش برا کسی که لیسانسش زبان نبوده کاربردی نیست. بخون ielts یا تافل بگیر بعد کار کن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
خودم هم نگران همین موضوع بودم ممنون که جواب دادی

خواهش میکنم عزیزم، ایلتس بگیری هم خودت یاد گرفتی هم اگه ایلتس درس بدی جند میلیون حقوق میتونی بدست بیاری ولی مدرک دانشگاه به هیچ دردت نمیخوره

2740
از ایلتس بهتره؟

TTC دوره معلمیه, ایلتس ربطی به اموزش نداره   من و تمامی دوستایی که اموزشگاه کار میکنیم برای استخدام مدرک ttc ازمون خواستن.

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
مدرک ttc چند سال زمان میبره؟

یه ترم 10-15 جلسه، یکی دو ماه

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.

ایلتس که من گفتم واسه خودت بودا، بعد میتونی باهاش ایلتس درس بدی که درامد خوبی داره با تیتی سی هیچ درامد خاصی نداری و یه معلم معمولی میشی، نمی ارزه وقتتو بزاری، چیز خاصیم یاد نمیگیری

رشته زبان در صورتی که مهارت کافی توش داشته باشی خیلی هم خوبه رشته ای هست که خودت واسه خودت میتونی صاحب شغل بشی و اینکه شرکتای بازرگانی هم اونایی که زبانشون واقعا خوبه رو جذب میکنه درامد خوبی هم داره ولی فقط نباید به دانشگاه بسنده کرد زبان خیلی باید کار بشه تا حرفه ای بشی

2706