2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به دنبال وخیم شدن وضعیت بیماری ناصر حجازی پیشکسوت فوتبال کشور وی بار دیگر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان کسری بستری شد. به گزارش خبرنگار مهر، به گفته اصغر حاجیلو عصر دیروز جمعه و در نیمه دوم دیدار استقلال و پاس همدان، وضعیت جسمانی حجازی رو به وخامت گذاشت که وی بلافاصله توسط فزرندش آتیلا حجازی و دوستانش به بیمارستان کسری منتقل شد. وی افزود: حجازی به دلیل وضعیت نامساعد جسمانی و نرسیدن اکسیژن به مغز به حالت کما فرو رفته و در بخش ICU تحت مراقبت‌های ویژه پزشکان قرار دارد و از همه مردم می خواهم برای سلامتی او و بازگشتش به آغوش خانواده دعا کنند. حجازی از یکسال پیش به دلیل بیماری ریوی و دستگاه تنفسی تحت نظر پزشکان معالج قرار دارد
امن یجیب المظطر دعاه ویکشف السوئ

2740
بچه ها این آیدی که معرفی میکنم مطمئن هستش و خیلی از بچه ها ی نی نی سایت ازش vpn گرفتن...
SSMARTVPN@YAHOO.COM
هم قیمت هاش خوبه هم اینکه قطع و وصلی نداره هم این شایعاتی که میگن در موردش صدق نمی کنه...
.... 
2706