2737
2734
عنوان

داداشی عاشقتم .....

2063 بازدید | 27 پست
خیلی دوستش دارم ده سال ازمن بزرگتره اما برام مثل پدره یه پدر واقعی کل زندگیم رو مدیونش هستم,از همون شش سالگی که پدرم رو از دست دادم تا آخر عمرم ...
هیچ وقت نذاشت نبود پدر رو حس کنیم,همه جوره به فکر ما بوده و هست, آرامشی که امشب دارم لذت بخشه چون برادر عزیزم بهم لطف کرد و با راهنمایی و حمایتش آرومم کرد. با تمام وجود احساس امنیت میکنم , کاش بدونه که چقدر برام مهمه و بهش نیاز دارم .خوشحالم کسی رو دارم که با منطق و درایتش هوای من و زندگیم رو داره ,نمیدونم چطور میشه ازش تشکر کنم, از همین جا بهش میگم داداش گلم عاشقتم
همیشه یادمون باشه که نگفته ها رو میتونیم بگیم
اما گفته ها رو نمی تونیم پس بگیریم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خدا بهتون ببخشه

برادر خوب یه نعمته افرین به همچین برادری
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
مامانی ,شاید باهاشون صحبت کنی یا درد دل کنی رابطه هاتون بهتر شه,شمارو به خدا قدر همدیگه رو بدونید...
2738
راستش روم نمیشه مستقیم ابراز علاقه کنم اما قصد دارم با اس دادن ازش تشکر کنم و حرفامو بزنم
خدا نگهش داره... خوش به سعادتت... کاش من هم چنین برادری داشتم.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706