2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عموم  2 سال طول کشید واسشون .باهاشون تماس گرفتن یه دختر 3 ماه بهشون دادن .کپ عموم .اصلا همه مون ...

احتمالا طوری بچه میدن ک به مشخصات فرد بخوره،،،رنگ پوست رنگ مو رنگ چشم و حتی گروه خون

احتمالا طوری بچه میدن ک به مشخصات فرد بخوره،،،رنگ پوست رنگ مو رنگ چشم و حتی گروه خون

شاید ولی این خیلی شبیه هم هستن رنگ پوست مدل مو چشمها 😁قربون ش برم حالا 1 سالشه خیلی بامزه است 

قربان وفای سگ ♥️
2740

مگه خود فرد انتخاب نمیکنه ؟ هرچی خودشون دادن ؟

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی

من ازبهزیستی پرسیدم عزیزم..گفت وضع مالی تون خیلی خوب باشه زود میدن

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم