2737
2739
سلام دوستای خوبم من میخوام یه سفر به تاجیکستان برم میخواستم دوستانی که رفتن یا اونجا هستن راهنماییم کنن
مرسییی دوستون دارم
آموزش انواع کیک ، شیرینی، دسر و دونات و حلوای بسیار لذیذ با دستور ویژه به صورت نیمه خصوصی و خصوصی
* برای هماهنگی لطفا ایمیل بزنید متشکرم .*
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شری جون از شرایطش خبر داری ؟
من مجبورم یه سفر برم حالا موندم جو اونجا چجوریه واحد پولش سامانی هست جقدر میشه به پول ما و ...
آموزش انواع کیک ، شیرینی، دسر و دونات و حلوای بسیار لذیذ با دستور ویژه به صورت نیمه خصوصی و خصوصی
2728
چه خوب میشه یه اطلاعات کلی راجبش بهم بگی
امنیت؟ هزینه ؟ بازارهاش
شری بانو از چه لحاظ راضیه؟ آخه من ی بار رفتم، اصلا جای زندگی نیست. ولی ب ایرانیهایی ک اونجا کار میکنن خوب پول میدن، البته مال پروژه های عمرانی رو میگم، هر چند ک واقعا شرایط کار بسیار سخته و ارزش نداره.
خداوند چوپان من است.
دوستم من 3 . 4 سال پیش رفتم به درد زندگی نمیخوره نه رفاه داره نه چیزی
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2738
کلوس جان میشه به سوالم جواب بدی عزیزم
ماه بانو ، آب آشامیدنی رو باید بخری ، مواد غذایی هم گرونتره، اجناس هم همه چینی هستن ولی قیمتا از ایران پایینتره ، مثلا ی شلوار جین رو با 20 تومن میشه خرید ولی دقت کن که گفتم چینی هستن، امنیت هم توی خود دوشنبه خوبه ، جاهای دیگه نمیدونم، ولی ف ا ح ش ه بسیار زیاده و همشون هم مریضی دارن، اگه متاهلی بسیار مواظب شوهرت باش.
خداوند چوپان من است.
امنیتش خوبه دقیقا عین یه شهرستان میمونه
کسی کار به کارت نداره اما دزدی و اینا هست چون فقیرن
هزینه شم نسبت به درآمد بالاست
خودشون نه کارخونه دارن نه تولید خاصی جنس از روسیه و ایران و ... وارد میشه
به خاطر همین اصلااااااااااا مثل ایران نیست که فکر کنی همه چی هست
لباس اینا هم به نسبت ایران گرونه و آشغال
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
خب اونموقع که من رفتم هنوز جنس چینی اینطوری توی بازارشون نبود اکثرا روسی بودن
چه جای خفنیه!!!!

مرسی از راهنماییتون دوستای خوبم
هر سامانی چند تومن هست؟
من الان که دارم فکر میکنم سال 87 رفتم
میشه 5 سال پیش
من یادم نیست دقیقا عزیزم
ایرانی اونجا خیلی ارج و قرب داشت و خیلی به ایرانیها علاقه مند بودند و مردمان خوبین البته دغل بازی و دوز کلک دارن
در کل جای مناسبی برای مهاجرت و زندگی نیست مگر کار خاصی داشته باشی که انجام بدی
برای کار مجبورم موقت برم بعد برگردم با کلی استرس دارم میرم دعا کنید برام یه عووولمههههههههه
2706