2737
2739
عنوان

در جواب این مادرشوهر چی باید بگم؟

603 بازدید | 39 پست

من یه دختر ۸ ساله دارم که اونم با کلی سختی و زحمت به دست آوردم بعد چند تا سقط تو هفته های بالا ، در دوران بارداری هم باید استراحت مطلق و روزی شش هفت تا آمپول و شیاف و عمل سرکلاژ و دیابت بارداری و یبوست خیلی شدید بارداری و حالت تهوع و سرگیجه و استفراغ و ......... خلاصه کلی مشکلات دیگه درگیرش می شم، تصور کنید از روزی که باردار می شم می رم خونه مامانمم استراحت مطلق و .... تا آخر. 

چهار سال پیشم فقط به خاطر دخترم باردار شدم و زایمان کردم که متاسفانه نوزادم رو تو ۱۸ روزگی به خاطر سهل انگاری دکتر (علت رو لطفا نپرسید یادآوریش برام سخته) از دست دادیم. از اون روز واقعا من از ته دل نمی تونم بخندم و فراموش کنم.

امسال گیر داده به من که بچه دوم رو بیار، منم واقعا خیلی ناراحت می شم ، فقط چند بار گفتم شوهرم گفته همین یه دونه برامون کافیه، پریشب خونه شون بودیم، چون قرار بود برن مکه....

لطفا برای شفای دخترم دعا کنید و صلوات بفرستید،ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیررسرش فرداش عازم مکه بودن، آخر شب با حالت اخم آلود و خیلی جدی برگشته به من می گه زود باش دومی رو بیار دیگه خیلی فاصله دادید ، بسه. بعد من گفتم دخترم اینطوری راحته، گفت لازم نکرده، دخترم رو که اون یکی اتاق بود می خواست صدا بزنه بهش بگه به مامانت بگو بچه بیاره، منم گفتم مامان ول کن بچه رو

بعد گفت خودم به پسرم می گم بچه بیارید .

خیلی جدی و اخم آلود بود، خواهرشوهرم گفت مامان ول کن دیگه و..

2728

بگو الان یکی بخواد بچه داربشه باید حداقل از اول حامله گی تا بدنیا اومدنش پانزده میلیون خرج بکنه ...نداریم به یدونه بچه مون برسیم شاه کار کردیم تو این زمونه یه بچه هم زیاده...درضم یه گوشت رو در کن یکیش رو دروازده فقط نگاه کن ولبخندوسکوت  بهترین کار جلوی خانواده ی شوهر

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2976347/ختم-صلوات-به-مناسبت-ولادت-امام-رضا?postId=96832113

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2738
خیررسرش فرداش عازم مکه بودن، آخر شب با حالت اخم آلود و خیلی جدی برگشته به من می گه زود باش دومی رو ب ...

به شوهرت بگو تفهیمش کنه خب.. 

وَ از یه جایی به بَعد سعی کردم شآد باشم 🌸

از پریشب اونقده ناراحتم، من دلم خیلی پاکه هیچی نگفتم و موندم اونجا تا دیشب که بدرقه شون کردیم ولی خیلی دلم شکست، دخترش باردار نمی شد تا اون موقع حرفی نمی زد، الان دخترش دوقلو بارداره، یه دختر و یه پسر دیگه خیالش راحته، خیلی گیر می ده

خیررسرش فرداش عازم مکه بودن، آخر شب با حالت اخم آلود و خیلی جدی برگشته به من می گه زود باش دومی رو ب ...

بیجا کرده اینطور با شما حرف زده. خیلی شل رفتار کردی. من اصلا اعصاب ندارم کسی ب من در مورد مسائل شخصیم امرو نهی کنه

آخه خیلی توهین آمیز و به حالت تحکمی می گه، من آدم بی زبونی نیستم و یه شغل خوبم دارم و خیلی محبوب اطرافیان هستم ولی متاسفانه درربرابر این عاجزم

بیجا کرده اینطور با شما حرف زده. خیلی شل رفتار کردی. من اصلا اعصاب ندارم کسی ب من در مورد مسائل شخصی ...

خب چی بگم، من خیلی مظلومم در برابر این مادرشوهر

2706