2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
بهش بگو یکی دیگه بسازه .. این راه عملی تره به نظرم ☺

ولی منو یه بار قطع دسترسی کردن رفتم تو تماس با ما ، ازشون پرسیدم چرا قطع دسترسی شدم بهم ایمیل دادن و تاپیکی که توش شرکت کرده بودم و براش گزارش زده بودن رو گذاشتن..منم گفتم لطفا باز کنید گفتن بعد ده روز.. بعد ده روز باز نشد دوباره رفتم همونجا ازم خواستن حرف سیاسی نزنم دیگه و باز کردن.. ولی بعدا دوباره ترکید دیگه منت نکشیدم و کاربری جدید ساختم..

عزیزم منم بدون اینکه بفهمم قطع دسترسی شده بودم بعد انقدر از نی نی یارها خواهش کردم تا کاربریمو برگرد ...

می تونم بپرسم چی باعث شد که به قول خودتون انقدر خواهش کنید ؟

کدوم قضیه ضروری زندگی شما رو به این مقدار خواهش وادار کرد ؟

البته کنجکاو شدم بدونم وگرنه شما صلاح خودتون رو بهتر می دونید

چقدر اینجا دیکتاتوری حاکمه

وقتی قطع دسترسی باشه به صورت خاموش میتونه وارد سایت شه و فقط مطلب بخونه دیگه.. بیاد تو سایت بره اخر سایت گزینه تماس با ما.. اونجا اعتراض کنه..

دخترت چطوره.. انقدر قبلا برای دخترت تاپیک میزدی و روش حساس بودی تو رو یادم مونده..

تو امضات گفتی برای شفای دخترم! چی شده مگه..!

عزیزم اینجا واسه من خوبه چون ادم نیاز به مشاوره وکمک داره مثلا درمورد بچه داری یا تربیت بچه یا دیر حرف زدن بچه خانمای اینجا خیلی کمک کردن وواسه من واقعا عالیع ادم مشکلی داشته باشه اینجا مطرح میکنه وجواب میگیره دیگه وگرنه مرض ندارم که خواهش کنم از کسی 

همه زندگیم پسرمه 
2706