2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بستگی به شهر و منطقه هم داره یه جاهایی هست که دخترا حدود 16 ازدواج میکنن و من الان پیششون ترشیدم
اگر به خانه من آمدی... برای من ای مهربان چراغ بیاور... و یک دریچه که از آن... به ازدحام کوچه ی خوشبخت بنگرم...
عمه هام ۳۲ و ۳۶ سالگی خیلی هم خوشبختن
زنان قبل از مادر شدن ، “پری” و بعد از مادر شدن تبدیل به “فرشته” می شوند من هم الان فرشته شدم، پسرم۲۳ بهمن ۹۴ وقتی هنوز۳۴ هفته بود پا به دنیا گذاشت و منو تبدیل به فرشته کرد
واااا چ حرفا!!!!!الان دختر همسایمون ۳۵سالشه تحصیل کرده و نجیبه ولی خواستگار نداره مشکل داره؟!!!!!!
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
یه دوستی مامانم داشت یه دختر داشت خوشگل نبود به برادراش گفته بود اگه میخواین بیاین برالیلا خواستگار ی کلی برادرها بهش طعنه زده بودن
خوشبختی یافتنی نیست ساختنی است از زندگیت لذت ببر حتی اگه چیز با ارزشی از دست دادی
2706