2737
2734
عنوان

تهوع شدید بارداری

170 بازدید | 9 پست

سلام

هفته ۷ بارداری هستم و تهوع شدیدی دارم 

پیشنهادی راه حلی دارین؟ سر پسرم اصلا اینطور نبودم و فقط صبح ها یکم تهوع داشتم ولی الان تخوع شدید دارم و هر موقعی از روز هست 

خدای مهربانم عظمت و بزرگیت را شکر میگویم. معجزه زندگیمان را به دستان قدرتمند خودت میسپارم. اللَّهُ خَالِقُ کُلِّ شَیْءٍ وَهُوَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ وَکِیلٌ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گرمیجات چی مثلا؟ از شیرینی و کیک بدم میاد 

فقط ترش و شور 

خدای مهربانم عظمت و بزرگیت را شکر میگویم. معجزه زندگیمان را به دستان قدرتمند خودت میسپارم. اللَّهُ خَالِقُ کُلِّ شَیْءٍ وَهُوَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ وَکِیلٌ

عمم هفته چندی الان؟ 

2740

عزیزم منم سر دومی خیلی تهوع داشتم رفتم پیش دکتر طب سنتی، یدستوری داد که دربارداری هیچ ضرری ندارد و مشکلات گوارشی از جمله تهوع رو حل میکنه، برای من اثر گذاربود: یک قاشق مرباخوری بارهنگ+نصف لیوان گلاب+نصف لیوان عرق نعناع، ده دقیقه باهم بجوشن، ولرم که شد عسل بزنید و میل کنید.هر روز

و دمنوش زنجبیل بااستفاده از پودرش درچای و ... هم برای بعضیا موثره