2752
2734

منم همین مشکل رو دارم😓

ﻛﺎﻓﺮﺍﻥ ﻣﻰ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﺗﺎ ﻧﻮﺭ الله ﺭﺍ ﺑﻪ ﮔﻔﺘﺎﺭ ﺑﺎﻃﻞ (ﻭ ﻃﻌﻦ ﻭ ﻣﺴﺨﺮﻩ) ﺧﺎﻣﻮﺵ ﻛﻨﻨﺪ ﻭ ﺍﻟﺒﺘﻪ الله ﻧﻮﺭ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻫﺮ ﭼﻨﺪ ﻛﺎﻓﺮﺍﻥ ﺧﻮﺵ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ، ﻛﺎﻣﻞ ﻭ ﻣﺤﻔﻮﻅ ﺧﻮﺍﻫﺪ داشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اگه میخوای درزهای بین سرامیکهای پذیرایی رو تمیز کنی 

باید جوش شیرین و سرکه سفید رو باهم مخلوط کنی وبایه مسواک که ازش استفاده نمیکنی بین سرامیکهارو تمیز کنی بعد با یه پارچه خشکش کنی 

بعد که بهش هوا بخوره سفیده سفید میشه

من واسه عید لای سرامیکهای پذیرایی رو همین جوری تمیز کردم 

عالیه این روش

هیچ راهی برای نابود کردن خوشحالی بهتر از بدوش کشیدن بار غمهای قدیمی که وبال گردنتان شده وجود ندارد.

دامستوس بریز با مسواک یا فرچه تمیز کن البته دامستوس ی پنج دیق بمونه اگه هم جنسسرامیکات خوبه  من بریز جرم گیر من فقط و‌فقط درز سرامیکو بعد فرچه بکش و سریع واک‌کن با دستمال خیس عالیه

عزیزم میشه اندازشم بگی  چقد سرکه چقد جوش شیرین؟

اینقدر که یه خمیر شل درست شده.باید کم کم درست کنی که خاصیتش از بین نره.

هیچ راهی برای نابود کردن خوشحالی بهتر از بدوش کشیدن بار غمهای قدیمی که وبال گردنتان شده وجود ندارد.