2733
2734
عنوان

راهنماییم کنید لطفا اسباب کشی دارم

105 بازدید | 10 پست

سلام ممنون میشم بگید چجوری وسایلمو جمع کنم که سالم به مقصد برسه میخوام برم یه شهر دیگه هیچوقت اسباب کشی نکردم

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کامیون‌های حمل بار و جابجایی وسایل منزل 

کارگراشون قشنگ و ردیف وسیله میزارن به ندرت آسیب میبینه اسباب اثاثیه 

ولی اول بسته بندی دقت کن 

لابه لای شکستنی ها روزنامه بزار 

تا می‌تونی با دقت بسته بندی کن

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....
2728
کامیون‌های حمل بار و جابجایی وسایل منزل  کارگراشون قشنگ و ردیف وسیله میزارن به ندرت آسیب میبین ...

ممنون عزیزم. دور کارتونها چسب پهن بزنم یا نیازی نیست؟

حتما حتما بزن

حتی وسایل سنگین و بزرگ رو که تو کارتون گذاشتی دورشون رو از این بند ضخیم پلاستیکی ها هست از اونا بیند 

چون ممکنه در حین جابجایی کارتونش خراب بشه 

فداات

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....

بزنی بهتره مثل کشوی کمدت کشوی زیر تلوزیونی بوفتو بایه پتو بپیچ حتما در کمد لباست رو ببند خلاصه حساب محکم کاری کن وسیله ای فاسد شدنیتو بزار تو یه کلمن بعد یخ بریز اولین کاریم که میکنی یخچالتو تمیز کن بزن به برق اون وسیله هارو بریز تو یخچال ولی مراقب برق گرفتگی باش وقتی داری اشپخونه تمیز میکنی 

2740
بزنی بهتره مثل کشوی کمدت کشوی زیر تلوزیونی بوفتو بایه پتو بپیچ حتما در کمد لباست رو ببند خلاصه حساب ...

ممنون از راهنماییت عزیزم