2703
2553
سلام
راستش من دو ماه پیش عروسی کردم داشتم وول می خوردم تو نت که چشم اینجا رو دید دوست داشتم بنویسم

بعد کلی خرج به این نتیجه رسیدم که برای عروس برای مهمونا برای عکس و فیلم و خلاصه همه چی فقط لباس عروس مهمه خیلی حواستون باشه که هر چیر رو کم میزارید واسه لباس کم نزارین من خودم زیر و رو کردم اصفهان چند تا جای خوب بیشتر نیست اماحبفه نرید تو مجتمع پارک سراغ عروس ایرانی لباساش ماهه منم اونجا گرفتم
خیلی هم ریخت و پاش نکنید واسه مراسم که فقط پشیمونیه بعدش
موفق و شاد و سرحال باشین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من نمیدونم اتلیه کجا برم ،نامزدم یه کم بهونه گیر است یه اتلیه خوب و مجهز برای عروسی معرفی کنید که کارش خوب باشد ،راستی کسی است که لباسش از مزون عروس ایرانی توی مجتمع پارک گرفته باشه؟ تن پوش اول هم داره؟ لباسهاش جدید هستند؟ لطفا کمکم کنید
سلام دوستای خوبم

من با نظر تسنیم کاملا موافقم. لباس عروس همه چیزیه که مهمونا بهش بیشتر نگاه میکننن. پس کم نزارین که بعد عکساتونو میبینن هی هی حیفتون میاد . دوباره تکرار نمیشه. فقط فقط یکبار تو عمرتونه !

قبلا مزون اسپوزا توی مجتمع ارکیده سر خاقانی بود که من چند ماه پیش برای خواهرم اونجا سر زده بودم . الان یه مزون جدید به اسم مزون الـما بجاش اومده. هفته گذشته با خاله و دختر خالم برای لباس نامزدی رفتیم سراغش.

خیلی خیلی شیک و تمیز کار کرده بود. به نظر من که هم لباساش هم برخوردشون واقعا با بقیه متفاوت بود.
چندین مدل متفاوت داشت که تنوع قیمتی زیادی رو ایجاد میکرد. دختر خالم سه تا لباس تن پوش کرد . وایییی محشر شده بود. یکیشو انتخاب کردیم. تخفیف خوبی هم بهمون داد.
دوسشون داشتم. :)
2456
دوستان کلا لباس عروس اصفهان که بخواین خوب باشه و قیمت مناسب باشه کم پیدا میشه من چندتای اونا رو معرفی میکنم که سر زدم بد نبود. کسی اگه نظری داره بگه .
مزون اسپوزا ، مزون آلیس ، مزون الما ، مزون مهتاب ، مزون عسل
اینا رو رفتم. خوب بودن. قیمتاشون متفاوت بود از 700 دیدم تا 7 میلیون . وای خدااااا پس من کی عروس میشم؟!!
سلام دوستان گلم
پذیرش سفارش کیف های چرمی دست دوز مطابق سلیقه شما ویژه نوروز با ارسال رایگان به سراسر کشور

سفارشات چرم اصل طبیعی گاوی و بزی درانواع طرح ها و رنگ ها میباشد. امکان دوخت انواع کیف پول مردانه زنانه، کیف مجلسی ، کیف دوشی ، کیف پاسپورتی a، کیف مدارک ، کیف کارت ، جاسوئیچی ، سرکلیدی ، کیف کج ، کیف اداری ، جلد قرآن ، کمربند مردانه ...در طرح ها و رنگ های دلخواه شما وجود دارد.

آپلود عکس
گالری کیف چرم دست دوز آروشا.... آدرس کلوپ:http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=25919
2714
سلام . یه سایت دیدم موقع عروسیم همه آرایشگر ها و آتلیه ها و مزون های اصفهان را با شماره تماس ها و نمونه کارهاشون گذاشته بود... نظر کاربران هم بود. اگه پیداش کردم واستون آدرسشا میزارم

سلام دوستان من پیش شهرزادخیابان وحید رفتم واقعا کارش حرف نداره خیلی سریع و تمیز کارمیکنن و همینطور خوش برخورد و آرایش وشنیونم را عالی درآوردن من که صورتم هم به گریم نیاز داشت بسیار کارشون را پسندیدم شماره تماسشون رو میزارم اگر دوست داشتین یه سر بزنید 09130005377 و این هم آدرس سایتشونهshahrzadbeauty.com

2706