2733
2739

سلام من شنیدم که خون بند ناف جنین را میگیرند، به من یک دکتر گفت که هیچ فایده نداره ، حالا شما چی‌ شنیدید آیا فایده داره یا نه؟ هزینه‌اش چند می‌شه؟
ازمایشهای قبل از قرارداد حدود 110هزار تومان...
قرارداد هم 810 هزار تومان...شارژ سالیانه حدود 100 هزار تومان

ببینید این یه جور بیمه ست ...ادم از اینده ش خبر نداره.... و همیچنین از پیشرفت علم....

من و شوهرم ترجیح دادیم قرارداد ببندیم ...

واسه ازمایشها هم هفته اول ماه نهم باید مراجعه کنی و کارهاتو انجام بدی
ببین هزینه ی اولیش دو سال پیش 600 تومن بود ( الان نمیدونم دقیق. ولی یا همینه یا از 800 بیشتر نیست )
بعدشم سالانه 100 هزارتومن

علم هر روز پیشرفت میکنه
شاید 20 سال بعد تونستن از همین سلولهای بنیادین سرطان و دیابت و خیلی بیماریها رو درمان کنن .
خدا نکنه که هیچ وقت براش لازم بشه اما من خوشحالم با تمام وجودی که تونستم برای دخترم و سلامتیش تلاش کردم و امکانشو فراهم کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما برای دخترمون انجام دادیم
فایده نداره یعنی چی؟خدای نکرده اگر بیماری مثل سرطان خون دیابت و...پیش بیاد اون وقت فایده داره
هزینش هر سال فرق می کنه پارسال حدود700 هزار تومان بود
تو گوگل سرج کن مرکز خون بند ناف رویان تو سایتش همه چیزرو نوشته
موفق باشی
2728
سلام،
من و همسرم خیلی تحقیق کردیم و با موسسه رویان قرارداد بستیم. یه آزمایش تو ماه آخر بارداری دادم که با دفترچه تأمین اجتماعی 85000 تومان شد. خود مبلغ قرارداد هم 860000 تومان شد و هر سال 104000 تومان به عنوان شارژ باید پرداخت کرد. (ما در تاریخ 23/12/89 قرارداد بستیم). شاید 860000 تومان زیاد به نظر بیاد ولی اگر بخواهید در سال حساب کنید مبلغی نیست. شرایط خاصی داره به سایت رویان بروید و مطالعه کنید، مثلاً کسانی که خالکوبی و تاتو دارند را نمی پذیرند.
موفق باشید
2738
مامان امید
شوهر خواهر من فوق تخصص خون اطفاله
من خیلی رو این موضوع خون بند ناف جدی بودم
برام کامل توضیح داد
این خونی که از بند ناف میگیرن مقدار سلولهاش کمه یعنی اگه خدای نکرده برای نی نی مشکلی پیش بیاد فقط تا زیر سه سال به درد میخوره
ضمناً فقط برای بیماریهایی مثل زبونم لال سرطان به دردش میخوره و اگه یه مشکل مادرزادی داشته باشه این سلولهای بنیادی خواهر و برادرشه که به دردش میخوره نه مال خودش
و در آخر این که از هر آدمی در هر سنی میشه از سلولهای خونیش اون فاکتور پایه رو گرفت و حتماً نیاز نیست که از بند ناف باشه و .... نمی دونم این موضوع رو چطور عنوان کنم ولی سربسته میگم یه تحقیق بکنید الان 10 ساله این خون بند ناف گرفته میشه چقدر تونستن ازش استفاده کنند؟!

خلاصه اینکه من منصرف شدم و این کارو نکردم
البته باز هم تحقیق کن و خودت تصمیم بگیر ولی من این اطلاعات رو از جایی دارم که دارن این عمل رو انجام میدن

و دوستانی که منو میشناسن میدونند که چه آدم وسواسی هستم من خیلی مصر بودم این کارو بکنم ولی با این اوصاف منصرف شدم
من اینکارو برای پسرم انجام دادم و راضیم و دکتر خودم هم تایید کرد

خود دکتر مریضی رو داشته که وضع مالی خوبی هم نداشتن یه پسر کوچیک 5 ساله داشته که دورباشه سرطان میگیره

دکترا برای نجاتش به پدر مادرش گفتن باید بچه دار شین دوباره و خون بند ناف بچه جدید رو داشته باشین برای پسرتون تا بچه نجات پیدا کنه

اونا هم دوباره بچه دار شدن و.....

اگر میتونی انجام بده به هر حال علم در حال پیشرفته

انجام بده ولی مثل من نیت کن هیچوقت بهش خدای ناکرده نیاز پیدا نکنی

ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه
****عمیق ترین درد در زندگی مردن نیست ،
بلکه پنهان کردن قلبی است که به اسفناک ترین حالت شکسته شده*** .