2733
2734
سلام به همه مامانای گل
من دخترم دو سال و پنج ماهشه
یه کارایی میکنه که از ناراحتی و عصبانیت نمیدونم چی کار کنم دلم میخواد سر به دیوار بکوبم
گفتم با شما در میون بزارم شاید کسی تجربه مشابه داشته باشه
مثلا دستمال کاغذی رو ریز ریز میکنه میخوره
یا اشغالی رو زمین افتاده باشه با سرعت باد میزاره دهنش و قورتش میده که نشه از دستش بگیرم
یا میخوابه روی زمین و سرامیک رو لیس میزنه
یا دستش رو با آب دهنش خیس میکنه میماله به دیوار یا شیشه ماشین که خیلی کثیفه بعد باز میکنه دهنش و صاف صاف توی چشم من نگاه میکنه
قشنگ متوجه اس داره کار اشتباه میکنه اما هرچی میگم نکن بدتر لج میکنه
اگه بحث سلامتی اش وسط نبود اینقدر حساس نمیشدم
اما نمیدونم واقعا همه بچه ها اینجوری هستن یا بچه من مشکلی داره
یا پتو از این گلبافت ها رو دهنش میکنه و کرکش رو میخوره و قورتم میده
یا مثلا آستین لباسش رو مک میزنه
نمیدونم
عییییییین پسره منه
من دیگه بی خیالش شدم
بس که آشغال خورده
از همه بدتر شیشه ی ماشینو سرامیک لیس زدنشونه
پسر منم دوسالو دو ماهشه و از نوزادی همینجوری بود
اللهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی تفاوت باش میخواد جلب توجه میکنه و تو هم حرص که میخوری متوجه میشه و بیشتر میکنه تا بیشتر بهش توجه کنی
یه مدت اصلا بهش توجه نکن و سعی هم کن اشغال نمونه رو زمین لباس اینا رو هم خودش ترک میکنه

پسر من اصلا اینطوری نبود غذاش رو هم خیلی مرتب میخورد تا زمین نریزه و کثیف نشه خونمون
2731
نازنین جون اینا دیگه بدنشون آنتی باکتریال شده
پسر من برای حموم هم بی چاره م کرده روزی دو سه بار می خواد بره حموم و منم اگه نبرمش خودش درو یواشکی باز می کنه و میره
در حمومم قفل نداره
آبو باز می کنه و دهنشو زیر شیر آب باز نگه می داره
اللهم عجل لولیک الفرج
عزیزم الان سنی نیست که این کار رو بکنه با دکتر مشورت کردی ؟؟

در مورد بیماری پیکا خیالت راحته ؟؟؟

ممکنه دختر شما دچار نوعی کمبود ویتامین شده باشه

حتما با دکتر مشورت کن معمولا هرزه خواری در سن 6 ماه تا 11 ماهگی عادی هست و بعدش باید با پزشک مشورت کنی مخصوصا که الان از دوسال بزرگتره
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
2740
از بقیه نظر ها چطوری هست

مثلا صحبت کردن و بقیه فعالیت ها
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
ریمااااااااااا الهی قربونش برمممممممم چقدر جیگرههههههههههه

الهی که نی نی هاتون همیشه سالم باشننننننننن

خواهرزاده من هم اینجوری بود یه مدت بهش توجه نکردیم اصلاااااااااااا ترک کرد ...البته خیلی لجباز بود اون ..یه جور شوخی بچگانه اس انگار
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
واااااااااااااااای من فکر کردم فقط بچه من اینجوریه دو سال و چار ماهه. شیشه پنجره دیوار همه جا رو لیس میزنه. کاغذ میخوره تابری بگیری ازش قورت میده
با تو از دریاچه ی نور از دل جنگل گذشتم
گفتی هر عشقی میمیره اما از تو برنگشتم
میخواستم تا دنیا دنیاست ما به عشق هم بنازیم
توی مرز ماه و دریا قصری از صدف بسازیم
طوفان گرفت و چه ساده شکستی
اما چشاتو رو بغضم نبستی
عمرم گذشت و هوز که هنوزه
سلطان قلبم تو هستی تو هستی