2737
2739
عنوان

بی بی چک چند روز بعد از نزدیکی نشون میده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 781548 بازدید | 331 پست
عزیزم باردار بودی شما

بعداز۱۲روز از اقدام رفتم آزمایش دادم نگاتیو هست بی بی چک کلا منفی .خودم نمیخوام شوهرم میخواد. از استرس دارم هلاک میشم تا پری ۴روز دیگه مونده .بچه سوم هست اگر بشه .اگر نشه دیگه اقداممون میزاریم برای سال بعد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشاالله همین طور که میگین باشه و دفعه دوم دیگه حامله بشم.میدونید تاریخ تخمک گذاری چند روز بعد از پر ...

عزیزم این عادیه ۳۰ درصد از منی بیرون میریزه.و روز تخمک گذاری وسط سیکل هست .مثلا اگ پریودت ۳۰ روزه هست .روز ۱۵ تخمگ ءداریه

ﺳﻼﻡ. ﺩﻭ ﻫﻔﺘﻪ ﭘﺲ اﺯ ﻧﺰﺩﻳﻜﻲ ﻧﺸﻮﻥ ﻣﻴﺪﻩ

سلامن یه سوال دارم 

من یک روز بعد اتمام پریودی رابطه بدون دخول داشتم  یعنی هفدهم رابطه بود تا امروز ۹روز  از رابطه و ده روز از اتمام پریودی گذشته استرس دارم  میگم شاید باردار شده باشم. چند روز بعد رابطه بی بی چک درست میشه چون هنوز تا پریودی زیاد مونده

2738
واه چرا اینجوریه شب نیلوفری!!!پس به اینا هم نمیشه زیاد اطمینان کرد!!حالا بیا تو ختم حدیث کسا اسم بنو ...

سلام هر چند ۱۰سال گذشته ولی باردار شدید کدوم سال؟بهتون چیه؟

سلام دوستان من سینه هام خیلی درد می‌کنه پر خور شدم هر چی میخورم باز گرسنمه تکرر ادرار دارم شکمم انگار باد کرده چند روز پیش تست زدم هاله خیلی کمرنگ افتاد امروز زدم هیچی نیفتاده چیکار کنم وقت موعود هم ۲۵ صبح. کنم یا تست بزنم ۴ تا مثبت نشون داد ۲ تا منفی