2737
2739
عنوان

بی بی چک چند روز بعد از نزدیکی نشون میده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 787803 بازدید | 331 پست

شب مناسبی این کارو انجام بدین 

حواستون باشه قمر درعقرب نباشه و بعضی از روزها هستن که نهی شده برای مقاربت توی اینترنت سرچ کنید اعمال مناسب برای بارداری یا چه شبهایی برا مقاربت مناسبه 

یه سری دعاها هست که اگه قصد بچه دارشدن دارید قبل از نزدیکی بخونید که اونم تو اینترنت میتونید پیدا کنید واسه بارداری آسان خیلی خوبه 

واینکه برای بچه سالم از نظر جسمی و عقلی بازم تاکید میکنم به زمان نزدیکی دقت کنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

سلام به همه ما يه گروه تو تل گرام زديم به اسم مادران فردا براى خانومايى كه تو اقدامن بيان تجربه هامون و با هم در اختيار بذاريم اينم لينكش👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽👇🏽

https://t.me/joinchat/C6GSUhNr3aPSXAQlSDQd0ghttps://t.me/joinchat/C6GSUhNr3aPSXAQlSDQd0g

salam azizam man iran nisam va inja migan max 20 roz bade nazdiki irano namidonam

مگه ایران با خارج از کشور رحم هاشون فرق داره عزیزممممممممممم؟🤣

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2740

سلام.دوستاااااان منم تو اقدامم البته ۲۸ بهمن پری خوب شد ۳ روز با محاسبه روزای تخمک گذاری اقدام داشتم الان۶روز مونده ب پری بنظرتون کی از بی بی چک استفاده کنم؟دیروز تست کردم منفی بود؟یعنی ی هفته ب پری خیلی زوده؟واقعا سخته صبرکردم روزا نمیگذرهههه

#ریحانه_بهشتی 

4. در صبح و شام هفتاد مرتبه «سبحان الله»، ده مرتبه «استغفر الله ربی و اتوب الیه» و سپس نه مرتبه «سبحان الله» و یک مرتبه «استغفر الله ربی و اتوب الیه» گفته شود.

#دعا_برای_فرزند_دار_شدن 

#آنچه_مادران_باردار_باید_بدانند 

@madaran_e_delvapas

من محصل طب سنتی هستم به نیت ظهور امام زمان سوال های طبی رو پاسخ میدم خوشحال میشم کمکت کنم 💜🍃
انشاالله همین طور که میگین باشه و دفعه دوم دیگه حامله بشم.میدونید تاریخ تخمک گذاری چند روز بعد از پر ...

منم

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین
2706