2737
2739
عنوان

بی بی چک چند روز بعد از نزدیکی نشون میده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 787768 بازدید | 331 پست

سلام خانماى عزيز كسي اگر تونست كمك كنه 

من روزى كه سكس داشتم تقريبا ٣٥ ساعت بعدش يك عدد قرص لونژيل ١/٥ ميلي گرم خوردم بعد از اون لكه بيني هم صورتى و هم قهوه اي داشتم به نظرتون من باردارم؟ البته مايع منى ريخته نشد من نگران پيش اب هستم فقط كسي اطلاعي داره ممنون ميشم 

براي من تو هفته پنجم بارداري نشون داد، قبل اون نشون نميداد، اگه علائم بارداري رو دارين بهتره صبر كنين و دوباره بيبي چك رو امتحان كنين ولي بعد از گذشت ١٠ روز از عقب افتادن پريود اگه بازم جواب نداد برين آزمايش خون كه صد در صده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانوما.من ۲۵ تیر پریود شدم.سیکلم ۲۸ روزه و منظم.روز ۹ پریودیم یعنی ۲ مرداد نزدیکی داشتم که جلوگیری نکردم شبش دو تا قرص اورژانسی خوردم.۱۴ مرداد و ۲۰ مرداد هم نزدیکی داشتم که جلوگیری نکردم ولی دیگه قرص نخوردم.باید ۲۱ مرداد پریود میشدم که نشدم.امروز هم ۶ روزه که پریودیم عقب افتاده.خیلی بیبی چک گذاشتم حتی همین امروز ولی همشون منفی هستن.پس چرا پریود نمیشم؟اعصابم دیگه خورد شده.نمیخوام باردار باشم.

سلام دوستان.من دوماه اقدامم.

الان از اخرین پریودم ۱۴ روز میگزره.

ب نظرتون بیبی بزارم مثبت میشه؟خیلی دلم میخاد و خیلی هم استرس دارم.واسم دعا کنید

میشه  واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستین؟؟؟😍😍😍
2731
من باید 25 یا 26 ام شهریور پریود بشم. کی بی بی چک بزنم؟امروز 25 ام هنوز نشدم

سلام گلم

زوده هنوز ب نظرم

بزار دوسه روز دیگ

ولی شااااید الان هم نشون بده

میشه  واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستین؟؟؟😍😍😍

خانمها.. یکی از دوستام میگه اگه این ماه بعد پریود برای بارداری اقدارم کنی باید صبر کنی تا پریود بشی.. و ماه بعد اگه پریود نشدی حامله ایی.. یعنی اگه من شهریور ماه اقدام کردم باید پریود شم و اگه مهرماه پریود نشدم حاملم.. مگه اسپرم چقد زنده میمونه.. و اینکه اکه پریود بشی مگه نشانه عدم بارداری نیس؟ چطور دوستم اینطوری حامله شده؟؟ 

خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی🙏
2740
سلام خانماى عزيز كسي اگر تونست كمك كنه  من روزى كه سكس داشتم تقريبا ٣٥ ساعت بعدش يك عدد قرص لو ...

ن عزیزم باردار نیستین.. ولی بهتره قرص رو ساعات اول بخورین هرچی زودتر مصرف بشه عملکردش هم بهتره 

خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی🙏

سلام،من ماه قبلی دوبار قرص اورژانسی خوردم و کلا تو به ماه سه بار پریود شدم،اما پشیمون شدم و دیگه از دوم مهر جلوگیری نکردم،حالا کی باید تست بزنم که جوابش قطعی باشه😕

🔱Only god🔱

سلام خانوما..من دوماهه اقدام ب بارداری کردم سیکلام از تیر مرتب بوده یعنی تیر مرداد شهریور دقیق پریود شدم.الان ۲۰تاریخ پریودی مهرم بوده هنوز نشدم ..چن روز قبل از بیستم ازمایش خون دادم منفی بود..یعنی الان احتمال داره مثبت شه؟؟؟؟؟خیلی استرس دارم باردار نشم.سونو رفتم همه چی نرمال بوده فقط همش استرس دارم

2706