موضوع بحث

بی بی چک چند روز بعد از نزدیکی نشون میده؟؟؟؟

1395/10/27 11:21 203
موضوع بحث: بی بی چک چند روز بعد از نزدیکی نشون میده؟؟؟؟
سلام بچه ها. خوبین. کسی می دونه زود ترین موقعی که بعد از نزدیکی بی بی چک جواب میده کی یه؟؟؟ نمی تونم تا زمان پریودم صبر کنم. آخه دلم کوچیکه....
مرسی عزیزم که جوابمو دادی.
عزیزم کم کمش 14 بعد از نزدیکی نشون میده
آخ جونمی داره کم میشه!!!!!!
sobe zod ba avalin edraretam emtehan kon javabesh ghathi tare:x nazare man 3 ta bibi chek begir har hafte bezan ta beshe 20 roz javabesho begiri:x
مال من بیست روز بعدش نشون داد...حتی نوزده روز بعد هم نشون نمی داد !!! بهتره صبر کنی و استرس به خودت وارد نکنی عزیزم ...بی خیال باش...این جوری بهتره
مال من بعد از 6 هفته تازه یه خط کمرنگ نشون داد!!!!!1تازه بهترین مارک رو استفاده کرده بودم! تازه بی بی چک معمولی نشون نمیداد از اینهایی گرفتم که قطره چکون داره
میشه برای کامل خوب شدن نی نی من دعا کنید و یه صلوات بفرستید خاله ها؟ اللهم صلی علی محمد و آل محمد
اصلا روی بی بی چک نمیشه حساب کرد از بده بهتره
میشه برای کامل خوب شدن نی نی من دعا کنید و یه صلوات بفرستید خاله ها؟ اللهم صلی علی محمد و آل محمد
سلام من برای بارداری اقدام کردم الان روز 26 پریودمه یعنی 3روز دیگه باید پریود بشم چند روزه زیر دلم درد میکنه هیچ وقت اینجوری نبود بی بی چکم منفی بود یعنی ممکنه باردار باشم؟
سلاممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
سلاممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
سلام کسی هست که کمک کنه ؟
خدایا عاشــــــقتم دختر مامان خوش اومدی ، قدم رو چشم ما گذاشتی
توروخدا کمک من دو ساعت خودموکشتم ثبت نام کردم حالا نمی دونم کجا سوالامو بنویسم
این پستا همه مال 2 سال پیشه که مگه آنلاین نیست اینجا؟
خدایا عاشــــــقتم دختر مامان خوش اومدی ، قدم رو چشم ما گذاشتی
سلام
جغرافیای کوچک من بازوان توست ایکاش تنگ ترشوداین سرزمین به من
کسی هست ؟؟؟؟
جغرافیای کوچک من بازوان توست ایکاش تنگ ترشوداین سرزمین به من
ارسال پاسخ و نظر شما