2733
2734
عنوان

تاپیکه اموزش خیاطی2

| مشاهده متن کامل بحث + 351833 بازدید | 5216 پست

من از سومیه و آخریه خوشم اومد قشنگن
هیچ وقت از رسیدن به هدفت نا امید نشو💪غیر ممکن وجود نداره💪مگر اینکه اون چیز به ضرر تو باشه. در این زمان هست که خدا به تو اجازه ی رسیدن به هدفت رو نمی ده👌👍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااااااااااای ممنونم ازت ماسیتا جونی
هیچ وقت از رسیدن به هدفت نا امید نشو💪غیر ممکن وجود نداره💪مگر اینکه اون چیز به ضرر تو باشه. در این زمان هست که خدا به تو اجازه ی رسیدن به هدفت رو نمی ده👌👍
2731

ماسیتا جان خیییییلی زحمت میکشی گلم این الگو که گذاشتی اندازه پشت و جلوی جلیقه یکیه؟ من بیشتر رو حلقه آستین

و کمی هم یقه سارافون مشکل دارم

وااااااااااااااااااااای چه بد خدا نکنه حذف بشه اینجا خیییییییییییلی به دردمون میخوره بخدا
2738

عروسیتون مختلطه یا سواست؟ عزیزم بیضی ساده رو باید اول دور حلقه رو اندازه بگیرم به میزان اون برش کنم دیگه درسته؟

چیکار کنم زیر بغلم نکشه یا گشاد نشه؟ شرمنده میتونی باینجا یک نمونشو برام رسم کنی؟
نازنین جون مهمونی سواست
اگه برای جلیقه میخوای ( بدون آستین) دور حلقت رو اندازه بگیر 2+3 سانت بهش اضافه کن (هرچقدر که میخوای آزاد باشه) بعد نصف اون میشه قطر بزرگ بیضی
@2bare_man

آره قشنگه اما من بیشتر دنبال سارافونهای بلند و ساده و تیکه دوزی قسمت جلوش میگردم میتونی کمکم کنی تا بتونم پیدا کنم؟

ببین هر مدل مانتویی رو میتونی قدش رو بلندتر بگیری و آستینش رو حذف کنی میشه مثل همون عکسهایی که خودت گذاشتی
باید خلاقیت عوض کردن مدل رو پیدا کنی
مثلا خیلی ازین مانتو مثلا سنتی هارو اگه بهش آستین پفی کوتاه بدوزی یا دکولتش کنی میشه لباس مجلسی خوشگل
@2bare_man
2706