2737
2734
دوستای گلم مادر من الان حدود6 ساله مبتلا به سرطان شده سنش خیلی بالا نیست 65 سالشه ولی واقعا بیماری از پا انداختش برای انجام همه کارهاش به کمک نیازداره خیییییییییییییییییییییلی دلم براش میسوزه هرکاری میتونم برای راحتیش انجام میدم ولی واقعا از غصه مادرم روز وشبم یکی شده
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد
واقعا نیاز داشتم دردودل کنم سختی و نارختی مادرم واینکه نمیتونم کارهاش رو خودش انجام بده نمیتونه بیرون بره بیماره ضعیف شده واقعا برام از هر شکنجه ای بدتره خداخودش به همه مادرهای بیمار کمک کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سرطان ریه داشت مهرنگاز جون بعد از درمان سرطان ریه سرطان به مغزش سرایت کرد از پاانداختش خیلی دلم براش میسوزه من پدرم روهم ازدست دادم همین مادررو توی دنیا دارم نمیتونم ناراحتیشو تحمل کنم
2740
خدا کمکت کنه و بهت صبر بده از خدا نا امید نشو انقدر التماس کن تا شفاشو بگیری مامان منم سرطان سینه داره از روزی که فهمیدم ارزوی مرگ کردم اما الان امیدم به خداست
http://tadriskhosusiorumiyeh.blogdoon.com/
http://arayeshgahetak.blogdoon.com/
مادرم گرفتار سرطان سینه شده,الانم داره شیمی درمانی میکنه,
5 ماهه که از ما دور شده,رفته شیراز پیش داداشم.

خیللی جاش خالیه,خونه بابام حسابی سوت و کور شده.
کلیه و کبدش هم مبتلا شده.سینشو هم برداشتن.
خواهش میکنم برای سلامتیش دعا کنید.
الی جون خدا مادرتونو رحمت کنه.روحش شاد.
CafeMom Tickers

CafeMom Tickers
ممنون مریم جون بله متاهلم از روزی که نامزد کردم فهمیدم مادرم بیماره الان پرستار شبانه روزی داره ولی خوب به من خیلی وابسته هست ولی من الان باردارم ونمیتونم خیلی بهش رسیدگی کنم این ناراحتم میکنه
وااااااااااااای عکی جون دقیقا 6ساله که مادر منم سکته قلبی اول کرد
بعد سکته مغزی.....اوایل خوب بود ولی الان زمینگیر شده
خداروشکر که هستش اما خیلی گناه داره مامان من 60سالشه
همیشه نزدیک عید که میشه یادروزایی میافتم
که با هم صبح تا شب بیرون بودیم
اما الان تا دستشویی به سختی میره
خیلی دنیای نامردیه
خدایااااااااااااااااااااااااااااااااا به همه مادرها سلامتی عطا کن خدایا سایه هیچ ماردی رو ازسر بچه هاش کم نکن خدایا به هممون کمک کن
2706