2733
2739
عنوان

کمک :خوردن قرص سرما خوردگی در بارداری

103134 بازدید | 19 پست
سلام من تو ماه چهارم هستم سرما خوردم دیشب و امروز قرص سرما خوردگی خوردم .مامانم گفت ضرر نداره الان استرس گرفتم کسی میدونه که خوردن قرص ضرری داره یا نه؟
مرسی
عزیزم من میدونم که نباید بدون مشورت با دکترت میخوردی مامان پزشک هستن؟ حالا یکی دوتایی که خوردی مهم نیست ولی به دکترت زنگ بزن
قرصایی که توشون کدئین داشته باشه که اصلا نباید بخوری دکتر من فقز استامینوفن ساده اجازه داد اونهم نخوردم از ترس
برای سرما خوردگیت چیزای گیاهی بخور لیمو شیرین و پرتقال رو با هم آب بگیر تند تند بخور
اگر گلوت درد میکنه توی لیوان آب گرم دو قاشق عسل و یه قاشق آبلیمو تازه باشه چه بهتر بخور
اگر تب داری حتما دکتر برو
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حالا یکی دوتا خوردی عیب نداره. ولی نخور
مسکن ساده بخور در نهایت اگه تب داری

بیشتر سعی کن با مواد طبیعی خوب شی

آب پرتقال حتما بخور
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
اگه گلو ت چرک کرده یا درد میکنه تو چای غلیظ نمک بریز و قرقره کن واقعا معجزه میکنه خودم تا یه هفته پیش حالم بعد بود از همین سایت یاد گرفتم و امتحان کردم خدا شاهده حتی نمیتونستم دهنم رو باز کنم فکم به شدت درد میکرد و گلو گوش هم همینطور الان شکر خدا خوبم

در مورد قرص من ساکن زنجان هستم از اول باردایر هی سرما میخورم به خاطر اقلیم سرد و خشک اینجا ................دکتر بهم بیست تا سرما خوردگی قرصش رو داد و منم خوردم ولی متاسفانه الان تو سایت میگردم همه گفتند ضرر داره خدا به داد بچه ام برسه خیلی ناراحتم
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر بحق سیده زینب سلام الله علیها
2740
قرص سرما خوردگی تو ماههای پایین تجویز نمیشه ...
این چند تا هم ضرری نمیرسونه نترس ولی دیگه سر خود دارو نخور ، تو فقط میتونستی استامینوفن ساده بخوری اونم مرتب فقط موقع درد و یا تب
کاش می شد زندگی را هم عوض کرد٬ مثل «چایی» وقتی که سرد می شود…
2706