2752
2734
عنوان

رب انار با طعم آهن

2011 بازدید | 9 پست

سلام دوستان .من رب انار خریدم .گفتند انار محلی هست .خیلی ترشه.ولی مزه آهن میده .فکر میکنم برای تیره شدنش توش انداختند.راهش چیه که این مزه رو خنثی کنم .توی غذا هم طعم آهنش معلوم میشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ما برا خودمون درست میکنیم نشنیدم کسی بگه برا تیره شدن اهن میزارن

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
تقلبیه جانم قرص اهن توش میزنن، 

یکی از دوستامون که شمالی گفت یه قاشق ازش بردار بذار نیم ساعت بمونه اگه قاشق استیل سیاه شد یعنی قرص آهن انداختن توش.ولی من انجام دادم قاشق سیاه نشد

ما برا خودمون درست میکنیم نشنیدم کسی بگه برا تیره شدن اهن میزارن

تو همین نی نی سایتم خانمی نوشته خودش درست کرده یه تیکه اهن انداخته توش.تو گوکل هم زدم انگار توی شمالی ها مرسومه آهن بندازند

بله متاسفانه هستن کسانیکه برا تیره شدنش آهن میندازن ما خودمون توی شهرمون رب انار میپزن و گاهی می دیدیم این چیزا رو حتی لبو هم مینداختن داخل رب  

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹

مادر شوهر من رب درست میکنه با انار ... شمالی هم هستیم . یادمه ی تیکه اهن داشت مینداخت داخلش واسه عمل اومدن

. اما قرص نه .. 

مزه اهن نمیگرفت رباش. 🤗🤗🤗🤗عاالی میشه فسنجونام . 

واقعا بو اهن میده واسه تو؟؟؟نمیدونم میخوای یکم گلپر بریز تو خورشتت . یکم.

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...