2733
2734

من توقسمت افزودن پروکس ی نمی دونم تو قسمت سرور چه کدی رو وارد کنم

در ضمن پروکس یsocks5 رو باید انتخاب کنم یا MTproto   را؟

لطفا برای شفای دخترم دعا کنید و صلوات بفرستید،ممنونم

سرچ کن پرو کسی ی کانال میاد ام تی پر وکسی

اونو باز کن

پایینشون نوشته کانککت اونو بزنی فعال میشه

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم

بلی🤨

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند تا كانال هستن هر روز پروك سي جديد ميدن نيازي به وارد كردن نيست پروكسي رو روشن كن برو تو كانالشون بزن رو كانكت خودش وصل ميشه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2731

اگه اینا منظورته که باید بخری و توضیحات بگیری و وارد کنی ولی اگه پ رو ک سی بخوای داخل کانالهاشون باید عضو بشی و بزنی کانکت و تمام

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
اگه اینا منظورته که باید بخری و توضیحات بگیری و وارد کنی ولی اگه پ رو ک سی بخوای داخل کانالهاشون بای ...

الان من تو قسمت سرور چه کری وارد کنم؟

2740
سرچ کن پرو کسی ی کانال میاد ام تی پر وکسی اونو باز کن پایینشون نوشته کانککت اونو بزنی فعال میشه

الان براتون یه عکس می فرستم

این رمز و سرور میخواد یعنی با پر و ک سی  خریداری شده باید این جاهارو پر کنی ، الان تل گرام ...

از امروز قطع شده

کار واجب دارم

سایفونم کار نمی کنه تو گوشیم، تل اصلی هم از کار افتاده

اینی که فرستادم ویدیوگرامه که اونم از کار افتاده

اگه بالا میاد آیدیت رو بده برات چندتا کانال بفرستم داخلشون عضو شو راحت آپدیت کن

تلگرا مم قطع هست نمی تونم آی دی بدم، اینجا بفرستید یا درخواست دوستی می فرستم تو خصوصی برام بفرستید

از امروز قطع شده کار واجب دارم سایفونم کار نمی کنه تو گوشیم، تل اصلی هم از کار افتاده اینی که فرس ...

یکی از اینارو دانلود کن باهاش وصل شو ، داخل تل که شدی برو حتما چنتا کانال عضو شو که بعدها برات دوباره مساله ساز نشه

تلگرا مم قطع هست نمی تونم آی دی بدم، اینجا بفرستید یا درخواست دوستی می فرستم تو خصوصی برام بفرستید

بذار امتحان کنم ببینم میشه

2706