2733
2734
عنوان

از چه تلگ رامی استفاده میکنید؟

178 بازدید | 18 پست

ممنون میشم اگه بگید خیلی لازم دارم اسم فیل ترشکنم بگید 

هرچه بیشتر به میزان عشقمان اضافه کنیم شانس بیشتری برای رهایی از دام سایه خواهیم داشت. بچه هایمان را دوست بداریم اما این کافی نیست. باید یاد بگیریم بچه های دیگران را در آن‌سوی دنیا نیز دوست داشته باشیم.آوین❤️آرشین❤️آروشا❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پروکسی چطوری میشه پیدا کرد من تل گرامم پرو  کسی ندارع

تو قسمت تنظیماته ت ل گ رامه باید بری روشنش کنی که خود به خود وصل شهه

خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️
میشه دقیق تر بگی

برای فعال کردن در تل گ رام ابتدا از طریق نوار ابزار ت لگ رام وارد بخش تنظیمات یا settings شوید و بخش دیتا و ذخیره سازی Data and Storage را لمس کنید

آخرش یه گزینه است پرو کک سی ستینگ اونجا فعال کنی

خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️
برای فعال کردن در  تل گ رام ابتدا از طریق نوار ابزار ت لگ رام وارد بخش تنظیمات یا settings شوی ...

من توقسمت افزودن پروکس ی نمی دونم تو قسمت سرور چه کدی رو وارد کنم

در ضمن پروکس یsocks5 رو باید انتخاب کنم یا MTproto   را؟

لطفا برای شفای دخترم دعا کنید و صلوات بفرستید،ممنونم
من توقسمت افزودن پروکس ی نمی دونم تو قسمت سرور چه کدی رو وارد کنم در ضمن پروکس یsocks5 رو باید انتخ ...

Mt poroto

من توقسمت افزودن پروکس ی نمی دونم تو قسمت سرور چه کدی رو وارد کنم در ضمن پروکس یsocks5 رو باید انتخ ...

باید آی پر و کک سی رو وارد کنی تو نت سرچ کن کامل توضیح داده