2737
2739

روز دوازدهم خرداد سه جنین بلاست انتقال دادم امروز وه روز ۲۴ اناقال بود رفتم سونو واژینال فقط ساک دیده شد و قلب نداشت دکتر گفت دو هفته دیگه بیا برای قلب دوستانی که تجربه ای کی اف دارند آیا امیدی هست؟

ای وی اف رو نمیدونم ولی من خودمم زود رفتم گفت دو هفته بعد بیا

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چرا انقد زود رفتی من تا دو هفته دیگه نمیخوام برم الکی همش استرسه .. بعد دوهفته دیگه به امید خدا میرم🥰🥰

در این دنیا که حتی ابر نمی گرید به حال ما همه از من گریزانند 😔 تو هم بگذر از این تنها ... همه از من گریزانند 😔

من تازه 23 روز بعد انتقال رفتم آزمایش. بعد آزمایش گفتن 2 هفته بعد بیا سونو قلب.زود رفتی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2740
آخه سونوی واژینال بود شما هم واژینال انجام دادی

بله واژینال بود، از همون اول که بچه انقدر بزرگ نیست که مشخص بشه خیلی ریزه اول میگن بیاین یه سونو که ساک رو ببینن که خیالشون راحت بشه که مشکلی وجود نداره بعد میگن دو هفته بعدش بیاین واسه قلب که اونم واژیناله تازه تو بعضی جنینا میگن تو هفته ۸ قلب تشکیل میشه پس حتی اگه دو هفته بعد هم رفتین نشنیدین نباید استرس بگیرین