2703
2553
عنوان

خواندن قرآن و ادعیه در بارداری برای صبور شدن کودک.... من ایمان آوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 77694 بازدید | 50 پست
تو بارداریم زمانی که از تی وی اذون پخش میشد.میرفتم نزدیک تی وی تا بشنوه.
از زمانی که به دنیا اومد هر بار صدای اذان رو میشنید سرشو تکون میداد هی این ور اونورو نگاه میکرد.انگار دنبال منبع صدا میگشت.
الانم که صدای اذونو میشنوه (3 سالشه) میگه .اااا مامان اذونه.اذونه!!!!!!!
برای دومین بار مامان شدم:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبول دارم منم همشونو خوندم به اضافه اینکه باهرتکون بچه دست میذاشتم روشکمم و والعصر وحمد میخوندم الان دخترم تو فامیل معروفه به صبوری و خوش اخلاقی تو رو ی همه میخنده
تورا در آرامش میخواهم ایرانم....
2456
خوش به حالت.من هم قران رو ختم کردم.سوره محمد و یک چیزای دیگه که می گفتن رو هم خوندم اما الان که داره 4ساله میشه هنوزم .....
خودت هم خوب بودی که اثر کرده وگرنه مثه من مبش بچه ات.
البه یک چیز دیگه هم موثره دختر با پسر خیلی فرق داره.دخترا ذاتا ارومن.
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
من همه این چیزا رو خوندم یس ختم قران ولی عصر ال یاسین 4 قل ایت الکرسی همش کتاب دعا و قران دستم بود تو بارداری ادم عصبی هم نیستم ذاتا ولی پسرم تا الان که 14 ماهشه خیلی منو اذیت کرد
2714
منم دقیقا مثل آسمون جون بودم دائما قرآن به دست بودم 2 بار قرآنو ختم کردم همش پاسین، محمد، رحمان و کلا هر سوره ای که حتی کوچکترین امیدی به آرامش و صبوری بچم داشتم خوندم ولی پسرم از همون روز اول به دنبا اومدنش شیطون بود و کلا بچه سخی بود حسرت یه مهمونی و رستوران با آرامش موند تو دلم هر کی منو این بچه رو ببینه یه خدا به دادت برسه ای حتما میگه. فکر کنید تو بیمارستان که داشتن از اتاق عمل میاوردن تو بخش پاهاش رو هوا بود و چشماش قلمبه باز بود و داشت میگشت پرستارش هم متعجب میخندید
از روز اول بارداریم هم اکثرا وضو داشتم و هر روز صبح هفت تا حمد براش میخوندم دائما خرما میخوردم انگار میدونستم قراره ناآروم شه البته اینم بگم کلا تو خونواده همسرم پسر بچه ها لااقل یه متر با زمین فاصله دارند یعنی معمولا رو در و دیوار راه میرند برای اونا بچه نرمال یعنی همین نوشون بخواد 5 دقیقه بشینه میگن یا مریضه یا افسرده شده
و چه فاجعه‌ای است که باطل ، به دستی عقل را شمشیر می گیرد و به دستی شرع را سپر !
2706