2703
2553
عنوان

کم شدن میزان خونریزی در عادت ماهیانه

114081 بازدید | 44 پست
سلام،خانوما،من این یک ساله اخیر میزانه خونریزی عادت ماهیانم هم کم شده هم کوتاه،،روز سوم تقریبا قطع می‌شه،کی‌ میدون چی‌ کار باید کرد،همه آزمایشهای من هم درسته،چه کنم؟من ۳۲ سال دارم،پنج ساله دارم‌ای یو ای می‌کنم،اما یک بر برادار شدم،اما ماه ۲ سقط شد،،می‌خوام حالا‌ای و ف‌‌‌ کنم،کمک کنید چه کنم،خوب شم اینجا دکتر میگه مشکلی‌ نیست اما من اینجور حس نمیکنم،
١١ بار. ای یر ای منفی. سه بار با داری طبیعی منجر به سقط. دوبار انتقال منفی در سیکل نجرال مشکل ایمنی و انعقادی و تنبلی،همسرم سالم، انتقال سوم به لطف خدا باردار شدم، دعام کنید
salam marina jan,,akhe goftam shayad baraye bardari khob nabashe,,,
chizi hast bokhoram normal beshe mese ghabl?
١١ بار. ای یر ای منفی. سه بار با داری طبیعی منجر به سقط. دوبار انتقال منفی در سیکل نجرال مشکل ایمنی و انعقادی و تنبلی،همسرم سالم، انتقال سوم به لطف خدا باردار شدم، دعام کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
na azizam,,azmayesh dadam,kam khoni nadaram
az bad az seght janin ke dashtam majbor be kortaj shodam injori shod,,
chemidonam,,goftam shayad shoma azizan tajrobeii dashte bashin
2714
سلام منم 6 ماه پیش سقط داشتم ولی کورتاژ نشدم چون زایمان زودرس بود...اولین پریود بعد از زایمانم به قدری وحشتناک یود که دو شب بیمارستان بستری شدم و دو واحد خون بهم تزریق شد...اما از اون به بعد هم میزان خونریزیم و هم روزهای خونریزی کم شده..یعنی کلا 3 روز خونریزی اونم کم دارم...قبلنا دوره هام 5 روزه بود ولی حاا شده 3 روزه..نگرانم ..کسی تجربه ای داره؟
نیلی منم مثل خودت شدم.
من خودم فکر میکنم علتش همین ای وی اف ها بوده..الان دو ساله اینطوری شدم..به دکرتمم گفتم هیچی نگفت..
فقط دو روز پری میشم بعدش فقط لک بینیه.قبلا اینطوری نبودم..
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
دوسال پیش خونریزی منم رفته رفته کم شد تعداد روزهاش هم کم شد تا اینکه سال پیش کلا قطع شد
بعد از کلی آز و سونو گفتن یایسه شدم در سی سالگی

جدی درمانتو پیگیری کن
خدایا آسانی هایت را نصیبم کن
هالان این میتونه از چسبندگی یا پولیپ و همچنین از کم کاری تروئید و پرولاکتین با لا باشه من پریودم 2 روزه قطع میشه باز دوباره کی شروع میشه در حد لکه بینی
"الهی ترانی منقطعا الیک و متمسکا بک ,فاهدنی فی الا مور ...." چسبندگی لوله . یکبار ای وی اف. یک انتقال منفی
2706