2737
2734

من دخترم ۱۳ ماهشه الان یکی دو روزه شیر پاستوریره با شیشه شیر بهش میدم بنطرتون مشکلی نداره؟البته بگم شیر خودمم میخوره

♥♥♥خداجونم فقط خودت میتونی♥♥♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بعد از یک سالگی مجازه. فقط یادتون باشه بعد از سال اول اولویت با غذاست. شیر کلا چه مادر و چه خشک یا پاستوریزه در حد ۵۰۰ میلی لیتر نیازه. بیشتر از اون جلوی اشتهای بچه را می گیره و بچه در خطر ابتلا به کم خونی فقر آهن قرار میگیره.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2740
بعد از یک سالگی مجازه. فقط یادتون باشه بعد از سال اول اولویت با غذاست. شیر کلا چه مادر و چه خشک یا پ ...

دخترم غذا میخوره ولی عادت کرده بلافاصله شیرم میخوا یعنی جون برام نمونده ۱۷۰قدمه ۴۹کیلوم تصور کن اسکلت شدم میگم بلکه عادت کنه به این کمتر بیاد سراغم

همس پسرمه  منم بعضی موقعها بهش میدم نه بالای یکسال مجازه بهش بده .یکی دوماه دیگه شیر گاو بگیر ...

این اصلا شیر خشک نمیخوره فقط شیر خودم اگه شیرخشک میخورد همون و بهش میدادم

دخترم غذا میخوره ولی عادت کرده بلافاصله شیرم میخوا یعنی جون برام نمونده ۱۷۰قدمه ۴۹کیلوم تصور کن اسکل ...

فکر کنم بیشتر برای گرفتن حس آرامش، شیر می خواد و از گرسنگی نیست. خب روی تغذیه خودتون بیشتر کار کنید. اینجوری که خیلی سخته...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم