2737
2734
عنوان

مادرا تو رو خدا کمکم کنید

450 بازدید | 16 پست
بچم دو سالشه دیروز بردمش دکتر مومن زاده سرما خورده بود ولی تب نداشت فقط سرفه های بد می کرد شب تب 39/5 کرد تا صبح سوخت بچم الان دنبال یه دکتر متخصص خوب هستم ببرمش تهران هستم نگه دکتر خوب کودک می شناسین برام شماره وادرس بزارین ممنون می شم ازتون
درگیر رویای توام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه هنوز تب داره ببرش بیمارستان کودکان ولی اگه تبش پایین اومده با شیاف و استامینوفن و می تونی صبر کنی ساعت 4 زنگ بزن به این شماره ... سریع وقت میده بهت:44849443دکتر اسفندیاری ... متخصص اطفال و نوزادان ... دکتر پسر خودمه... من که ازش راضیم

مطبشم: جنت آاد شمالی . بالاتر از ایران پارس .نبش گلستان شرقی . پلاک 28... طبقه 3 واحد 5
دلتون برامون تنگ شد بياييد به اين آدرس اينستا گرام 00sarabanoo00
2728
ببرش پیش دکتر اخوی راد
حرف نداره
سیدمحمدباقر اخوی راد
تهران ، خ. پاسداران - دشتستان 4 - ساختمان زمرد - پ. 43 - ط. دوم - واحد
تلفن ۲۲۸۵۶۷۸۷, ۲۲۸۵۶۷۸۹

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن
دکتر را ببرش ولی بیشتر بیماری های ویروسی سه روز تب راداره
ان شا... زودتر خوب بشه
هر وقت توی زندگی به یه در بزرگ رسیدی که روش یه قفل بزرگ بود نترس و نا امید نشو!!!
چون اگه قرار بود باز نشه جاش یه دیوار میذاشتن
دکتر اخوی راد از ساعت ٤ هست
زنگ بزن مطبش با منشیش صحبت کن و یه خورده روغن و پیاز داغشم زیاد کن
البته ساعت سه زنگ بزنی هم هست قبلش پیام بزاری و تلفن بزاری منشیش تا بیاد باهات تماس میگیره
ایشالله زودتر خوب بشه

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن
2740
این همون آنفولانزاست که گفتم... همین جوره ... تا 3 روز همین تب رو داره ... پسر منم به زور 2 ساعت تبش می ومد پایین باز می رفت بالا ولی گلوش هم ورم داشت و آنتی بیوتیک می خواست....

نگران نباش خوب میشه انشالله
بیمارستان کودکان زنگ زدن نمی خواهد عزیزم... برو قسمت اورژانسش همون جا بهت نوبت می ده ... 2 تا متخصص هم هستن که کوچولوت رو ویزیت می کنن
2706