2733
2734
عنوان

اونایی که از کیت تخمک گذاری استفاده کردند .راهنمایی می خوام

| مشاهده متن کامل بحث + 1456925 بازدید | 24232 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام مهساجون و نیکی جونم
من از کیت ماکس 14 استفاده کردم
از شستشوی واژن اصلا استفاده نکردم
رژیم هم من دست و پا شکسته رعایت میکردم
تقریبا از خرداد ماه نمک و شوری زیاد خوردم
لبنیات رو خیلی محدود کردم
انگور و خربزه و موز و عرق کاسنی و چهار مغز استفاده کردم
شوشو هیچ رژیمی نداشت
موقع انزال به صورت سجده بودم و اول من ارضا شدم
در ضمن برای من تقریبا روز 15 روز خیسی بود درصورتی که کیت روز 17 مثبت شد
مهساجون خط دوم که پر رنگ شد اقدام کردم
در ضمن من از 4 ماه قبل اقدام با دماسنج دیجیتال دکمای بدنم رو صبح ها قبل از پایین آمدن از رختخواب و تقریبا ساعت 7 صبح اندازه میگرفتم
دورم 29 روزه بود یه جدول درست کردم که خط افقی از 1 تا 29 یعنی روزهای دورم بود و خط عمودی دما بود که من از 36 تا 38 رو به فاصله 0.1 نوشتم
یعنی خط عمود بعد صفر 36 و بالایی 36.1 و به همین ترتیب 36.2 تا 38 بود
هر روز نقطه مورد نظر رو علامت میزدم
روز تخمک گذاری دمای بدن در پایین ترین حد نمودار میشه نسبت به روزای بعد و روز بعد تخمک گذاری جهش دمای 0.4 تا 1 درجه رو داریم که جهش نشون میده تخمک گذاری تازه صورت گرفته
برای من 18 در پایین ترین حدش بود و 19 جهش 0.6 درجه داشتم
پس 18 روز تخمک گذاریم بود که با کیت که 17 مثبت شده بود به معنی اینکه 24 ساعت تا 36 ساعت(که برا من 24 ساعت بعد صدق کرد)بعد از همرنگ شدن دو خط تخمک گذاریه هموخونی داشت

در ضمن کیت ماکس 14 باید تو ادرار بمونه در مورد مارک های دیگه اطلاعات ندارم برای من از روز 18 به مرور خط دوم کمرنگ و کمرنگ تر شد یعنی از تخمک گذاری دور شدم
خدا جونم ممنون که منو دوباره لایق مادر شدن دونستی،کوچولوم رو به تو سپرد م و بیمه 
همون ماه اول
البته مهر ماه بود که خیلی جدی نبود و درست هم از کیت استفاده نکرده بودم ولی آبان ماه با درست کار کردن با کیت و به لطف خدا و دوری از استرس باردار شدم
خدا جونم ممنون که منو دوباره لایق مادر شدن دونستی،کوچولوم رو به تو سپرد م و بیمه 
2706