2703
2553
سلام دوستان میخوام ببینم کسی از شما از محصولات اسکین کد خریداری کرده
قیمتهاش چنده حدودا ؟
در ضمن شما محصول بهتری سراغ دارین راهنمایی کننین ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
راستش به نظرم 40 تومن نه ولی خوب مرطوب کنندگیش وآب رسانی و جذبش خوبه ضد آفتاب هم هست با اس پی اف 10
فقط به قول خواهرم کمی بوی الکل میده ولی در عوض خط اخم وسط ابروم رو خیلی کم کرده
اسکین کد به نظر من زیادی گرونه ولی اندازه قیمتش نمیارزه من تا حالا چند تا از محصولاتشو به توصیه مشاورشون خریدم بد نیست حالا هم یک کرم جدید ازش خریدم 44400 که امیدوارم ارزشش رو داشته باشه!
نی نی پانی جون خوبی ؟
قبلا یادمه درباره کرم مت پرفکشن اگزویانس پرسیده بودی . الان چند ماهه که استفاده می کنم حس می کنم منافذ روی بینیم رو تا حدودی بسته . نه صد در صد . بد نبوده .
دیروز تو یه داروخنه یه دختر خیلی خوشگل مشاور پوست بودش که ازش برای منافذ راهنمایی خواستم بهم اینا رو داده
1 - فوم شستشوی صورت acne derm ego
2 - محلول اب h2o bioderma
3 - کرم por refiner bioderma
الان اون مت پرفکشنو گذاشتم کنار اینا رو شروع کردم چون بهش گفتم پوست خودت خیلی عالیه به ما هم بگو چیکار می کنی . گفت بیس پوست خودم خیلی بده جوشی و منافذ باز داره و گفت همینا رو خودم استفاده می کنم . پوستش یکدست و صاف بود اصلا فکر نمی کردی که اینم منافذ داشته باشه !
یه اخلاق بدی که دارم هی کرم تو کرم می خرم هنوز یه تیوپ تموم نشده دلمو می زنه می رم یه محصول دیگه روش می خرم اون اولی رو می زارم تو یخچال الان یه کیسه پره کرم تو یخچال دارم که باید دو سال دیگه تموم بشه !!!
2706