موضوع بحث

قیمت محصولات آرایشی اسکین کد محصول کشور سوئد

| 1395/03/15 | 12:15 33 بازدید
موضوع بحث: قیمت محصولات آرایشی اسکین کد محصول کشور سوئد
سلام دوستان میخوام ببینم کسی از شما از محصولات اسکین کد خریداری کرده
قیمتهاش چنده حدودا ؟
در ضمن شما محصول بهتری سراغ دارین راهنمایی کننین ممنونم
1390/02/21
|
12:21
محصولات استادرم - استی لودر - وغیر سراغ دارین چه قیمتین وآیا بهترن یا فرقی ندارن؟
1390/02/21
|
12:23
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=56008&postID=4146499#4146499
سوالتو اینجا بپرس بچه ها کمکت میکنن.
1390/02/21
|
12:30
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=89903
1390/02/21
|
12:33
عزیزم دور چشم اسکین کد میدونم 50 تومنه
1390/02/21
|
12:50
ممنونم دوستان
راستش من یه ماه پیش مرطوب کننده شو خریدم 40 تومن الان میگه 45 تومن
آبرسان هم 42 تومن
میخواستم بدونم همه کرمهاش این قیمته
1390/02/21
|
12:58
دور چشمش میگن خیلی خوبه آلبالو جان شما راضی بودین؟
1390/02/21
|
12:59
مارال جان من چون قیمتش بالا بود نخریدم اما به دکتر پوستم گفتم یه دور چشم عالی میخام اینو معرفی کرد
1390/02/21
|
13:11
سلام عزیزم من دور چشمش رو داشتم زیاد خوشم نیومد خیلی چرب بود
1390/02/21
|
13:13
مرطوب کنندش خوب بود؟ارزش داشت 40 تومن؟
چون مامانم و خودم مرطوب کننده ی کلیون میزنیم خیلی راضی هستیم بوشم خوبه
1390/02/21
|
13:13
راستش به نظرم 40 تومن نه ولی خوب مرطوب کنندگیش وآب رسانی و جذبش خوبه ضد آفتاب هم هست با اس پی اف 10
فقط به قول خواهرم کمی بوی الکل میده ولی در عوض خط اخم وسط ابروم رو خیلی کم کرده
1390/02/21
|
13:52
از نظر من که گرونه ولی خوب مثل خیلی از مرطوب کننده ها پوست رو سیاه نمیکنه و جلوی چروک شدنش رو میگیره
راستی مرطوب کننده کلیون چنده؟
1390/02/21
|
13:53
ببخشید محصول کشور سویس هست
1390/02/25
|
10:43
اسکین کد به نظر من زیادی گرونه ولی اندازه قیمتش نمیارزه من تا حالا چند تا از محصولاتشو به توصیه مشاورشون خریدم بد نیست حالا هم یک کرم جدید ازش خریدم 44400 که امیدوارم ارزشش رو داشته باشه!
1390/03/24
|
09:40
نی نی پانی جون خوبی ؟
قبلا یادمه درباره کرم مت پرفکشن اگزویانس پرسیده بودی . الان چند ماهه که استفاده می کنم حس می کنم منافذ روی بینیم رو تا حدودی بسته . نه صد در صد . بد نبوده .
دیروز تو یه داروخنه یه دختر خیلی خوشگل مشاور پوست بودش که ازش برای منافذ راهنمایی خواستم بهم اینا رو داده
1 - فوم شستشوی صورت acne derm ego
2 - محلول اب h2o bioderma
3 - کرم por refiner bioderma
الان اون مت پرفکشنو گذاشتم کنار اینا رو شروع کردم چون بهش گفتم پوست خودت خیلی عالیه به ما هم بگو چیکار می کنی . گفت بیس پوست خودم خیلی بده جوشی و منافذ باز داره و گفت همینا رو خودم استفاده می کنم . پوستش یکدست و صاف بود اصلا فکر نمی کردی که اینم منافذ داشته باشه !
یه اخلاق بدی که دارم هی کرم تو کرم می خرم هنوز یه تیوپ تموم نشده دلمو می زنه می رم یه محصول دیگه روش می خرم اون اولی رو می زارم تو یخچال الان یه کیسه پره کرم تو یخچال دارم که باید دو سال دیگه تموم بشه !!!
1390/03/24
|
10:32
مرسی ملینای گل
چه خوب تاثیر گذاشته اتفاقا من چند روزه داشتم در مورد منافذ تحقیق میکردم بعد رفتم داروخانه
مشاور یکی از داروخانه ها همین محلول آب بایودرما رو پیشنهاد داد البته من هم دارمش وقتی استفاده میکنم احساس میکنم چربی پوستمو میگیره و بیشتر ماتش میکنه
بعد گفت هفته ای دو بار باید اسکراب بزنی و برای شستن صورتت هم ژل شستشو بزنی البته من چند وقتیه ژل شستشوی ساسکین و پولیش لایه بردار هالیوود استایل میزنم احساس میکنم پوستم بازتر و نازکتر شده

ولی رفتم یک داروخانه دیگه مشاورش کرم پاک کننده اسکین کد که هم لایه برداره و هم ضد چروکو بهم داد و گفت اینطوری منافذ پوستت کم میشه حالا نمیدونم واقعا تاثیر داره یا نه

اتفاقا بهش گفتم مت پرفکشن اگزویانس برای منافذ پوست خوبه؟ گفت اگزویانس بد نیست ولی این بهتره احتمالا داشته برای جنس خودش تبلیغ میکرده
خوب شد بهم گفتی این دفعه حتما میرم میخرم
1390/03/24
|
11:25
این کرم por refiner bioderma رو هم یکی از پزشکان پوست در جواب سوالی کسی که مت پرفکشن براش جواب نداده بود توصیه کرده
منم مثل شما تا کسی در مورد یک محصولی توضیح میده وسوسه میشم برم بخرم
1390/03/24
|
11:27
یک چیز دیگه من رفتم پیش خانمی که ادعا میکرد گیاه شناسه بعد برام یک پودر گیاهی درست کرد و گفت منافذ پوستتو میبنده باید با گلاب یا شیر مخلوط کنی و یک ساعت روی پوست بمونه بد نبوده و فکر می کنم توی ترکیباتش نشاسته و سیاه دانه باشه چون خودش میگفت نشاسته منافذ پوستو میبنده
1390/03/24
|
11:33
ملینا جون بایودرما یک کرم هم به اسم سبیوم آی ای داره که میگن برای جمع کردن منافذ خوبه
یک کرم ضد افتابم داره به اسم آکنه مت که خاصیت جمع کنندگی منافذ داره اما من هنوز از هیچکدوم استفاده نکردم
1390/03/24
|
11:35
سلام نی نی پانی جون . من از این محلول آب بایودرما خیلی خوشم اومد چون هم خیلی ملایمه و پوستو کشیده و خشک نمی کنه هم بوی بد نداره . من سایت دکترای پوست مختلفو خوندم فهمیدم که جوش در اثر میکروبه و برا درمانش فعالیت میکروبها رو روی پوست باید متوقف کرد . یه دکتری محلول الکلی اریترومایسین رو گفته بود اما محلول آب بیودرما کجا و اون کجا !
ژل شستشوی ساسکین و پولیش لایه بردار هالیوود استایل
این دو تا رو استفاده نکردم اما فوم شستشوی آکنه درم ایگو خیلی عالیه بلافاصله بعد از شستشو اصلا رنگم باز و سفید می شه خیلی هم عمیق و خوب پاک می کنه . جوری که تو این آلودگی تهران وقتی بعدش با پنبه محلول آب سبیوم بایودرما رو می زنم اصلا یه ذره هم چرک در نمیاد !
این کرم por refiner bioderma رو هم یکی از پزشکان پوست در جواب سوالی کسی که مت پرفکشن براش جواب نداده بود توصیه کرده
چه خوب ! پس معلوم می شه حرفای دختره تبلیغ نبوده و چیزایی که معرفی کرده واقعا خوب بوده !
من از پارسال تا حالا کلی کرم خریدم اما پوستم تغییر محسوسی نکرده . اما وقتی پوست مشاورین داروخونه ها رو می بینم متوجه می شم می شه اونقدر پوستو رو زیر و رو کرد اما باید راحش رو بلد بود . اینجوری با آزمون و خطا و هر روز آزمایش یکی از محصولات فقط وقت و بودجه رو حروم می کنه . بد نیست آدم خودش یه دوره مراقبت های پوستی رو ببینه بعد رو خودش کار کنه !
دختر خاله خودم متخصص پوسته و ترکیه هستش چند سال پیش اومده بود ایران ازش پرسیدم چی پیشنهاد می کنی فقط با چشمای آبیش نگام کرد و جواب نداد !! فکر می کنم اگه آدم خودش تخصصش رو داشته باشه قشنگ می دونه پوستش به چی احتیاج داره و کدوم محصولا خوبن . باور کن همین مشاورین داروخونه ها کم از پزشکان پوست ندارن !
ملینا جون بایودرما یک کرم هم به اسم سبیوم آی ای داره که میگن برای جمع کردن منافذ خوبه
یک کرم ضد افتابم داره به اسم آکنه مت که خاصیت جمع کنندگی منافذ داره اما من هنوز از هیچکدوم استفاده نکردم
خوبه آدم هر چی از منافذ می شنوه همه رو با هم انجام بده ببینه نتیجه چی می شه ! هه هه . بعد پوست می شه عین اینه .
1390/03/25
|
09:50
ارسال پاسخ و نظر شما