2703
2553
عنوان

درمان سنتی =گیاهی براب برطرف نمودن چسبندگی لوله رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 442526 بازدید | 443 پست
سلام
عزیزم من یه لولم کامل بسته بود یکیش نیمه باز دکی زنان که رفتم گفت ای وی اف رفتم طب سنتی گفت ورم میخوابه یه دود مخصوص داد که ترکیبیه نمیدونم چیا هست توش
٥تا شیاف داد
استفاده کردم لولم چپم باز شده ولی راست عیدروسالپنکس الانم برای اون گیاه داد ٣روز جوشوندم نشستم نیم ساعت توش یه مایع خیلی رقیق قهوه ای ازم میاد همش نمیدونم چیه باید باز برم
اینم اطلاعات من
بچه ها چسبندگی لوله رحم علائمش چیه؟ من خیلی میترسم که لوله هام چسبیده باشه از عکس رنگی هم میترسم لطفا علائمش رو بهم بگید؟
خدایا نگویم دستم بگیر/ عمریست گرفته ای / مبادا رهایم کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هیچ علائمی نداره بهتره که بری بگیری من میترسیدم ولی درد نداره اصلا
عوضش خدایی نکرده مشکل داشته باشی زود میفهمی و میری دنبال درمان تازه میگن اگه چسبندکی باشه تو عکس دردت میکیره والله من داشتم هیچی نفهمیدم اصلا
عزیزم هیچ علائمی نداره بهتره که بری بگیری من میترسیدم ولی درد نداره اصلا
عوضش خدایی نکرده مشکل داشته باشی زود میفهمی و میری دنبال درمان تازه میگن اگه چسبندکی باشه تو عکس دردت میکیره والله من داشتم هیچی نفهمیدم اصلا
2720
2714
منم دولوله چسبندگی دارم دکتر میردامادی ٢٠ جلسه فیزیوتراپی تجویز کرده خدا خودش به هممون کمک کنه
"ﺧﺪﺍ ﻭﻗﺘﯽ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ؛ ﻋﻤﺮ ﺩﻧﯿﺎ ﺳﺮ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ... ﮔﻠﻮﯼ ﺧﺸﮏ ﺻﺤﺮﺍﯾﯽ ﺑﻪ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﺗﺮ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ... ﻭ ﺗﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺑﺮﮔﯽ ﺍﺯ ﮐﺎﺟﯽ ﻧﻤﯽ ﺍﻓﺘﺪ... ﻭ ﺑﺎﻏﯽ ﺍﺯ ﻫﺠﻮﻡ ﺩﺍﺱ ﻫﺎ ﭘﺮ ﭘﺮ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ... ﺧﺪﺍ ﻭﻗﺘﯽ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﻧﻪ ﺍﯼ ﮐﻮﭼﮑﺘﺮ ﺍﺯ ﺑﺎﺭﺍﻥ، ﮔﻠﯽ ﺑﺎﻻﺭﻭﻧﺪﻩ ﻣﺜﻞ ﻧﯿﻠﻮﻓﺮ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ... ﻭ ﮐﺮﻡ ﮐﻮﭼﮑﯽ،پرﻭﺍﻧﻪ ﺍﯼ ﺯﯾﺒﺎ ﻭ ﮐﻮﻫﯽ ﺳﺨﺖ،ﻋﻘﯿﻖ ﻭ ﺷﯿﺸﻪ ﻭ آینهﻭ ﻣﺮﻣﺮ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ... ﺧﺪﺍ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻭﻗﺘﯽ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﻧﻪ... ﮔﻠﯽ ﺑﺎﺯﯾﭽﻪ ﯼ ﻃﻮﻓﺎﻥ ﻏﺎﺭﺗﮕر ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ... ﺧﺪﺍ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﻏﯿﺮ ﻣﻤﮑﻦ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻣﻤﮑﻦ.... ﻭﻟﯽ ﻭﻗﺘﯽ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﻭﺍﻗﻌأ ﺩﯾﮕﺮ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ.
2706