2703
2553
ما مان شقایق جون
من بیمارستان منتصریه رو پیشنهاد می کنم .............درسته که خیلیا می گن که فقط یک دکتر نیست و چند تا دکتر هستن ............

منتهی اولا همه دکترهایی که اونجا کار می کنن خوب و با تجربه هستن ثانیا ....... به صورت تیمی کار می کنن

من خودم همین مرکز تحت درمان هستم درسته که خودم نتیجه نگرفتم ولی خیلیهارو تو این مرکز دیدم که نتیجه گرفتن و باردار شدن

به نظر من که سطح موفقیتش خیلی خوبه و همچنین پرسنل خیلی دلسوزی هم داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان شقایق جون

من درمورد کار دکترها یی که گفتی زیاد اطلاع ندارم

ولی دکتر موسو فر که رییس مرکز منتصریه هست رو خیلی تعریف می کنند

ولی به نظر من منتصریه رو انتخاب کن

بازم انتخاب با خودته امیدوارم زود زود نتیجه بگیری
2720
سلام کسی هست
خدایا با تو که باشم تمام دورها نزدیکند و ناممکن ها ممکن بعد از ۶سال سختی بالاخره خدا بهترین فرشته های اسمونی رو بهم هدیه داد نازنین زهرا و یاسمین زهرا در تاریخ ۹۵/۰۴/۱۱بدنیا امدن خدایا شکرت بابت همه خوبیهات 
برای استفاده همه دوستان شاید به دردتون بخوره:
یه تاپیک زدم شامل تجربیات شوشوم که موسسه ناباروری رویان بهش اهداء جنین پیشنهاد کرد ولی اون قبول نکرد و راههای مختلف درمانی رو شروع کرد و تو هر مرحله آزمایش اسپرم گرفت و نتایج رو با هم مقایسه کرد که به نتایج جالبی رسید تا اینکه پس از 5 سال تجربه راههای مختلف تونست آزمایش خودش رو طبیعی کنه (حتی تونست تعداد کل اسپرمهاش رو به 593 میلیون برسونه و یا اینکه تو مدت سه هفته تحرک اسپرم نوع a رو 8 برابر کنه) و من توی ماه رمضون باردار شدم.
آدرس :
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=529160&PostID=20670558#20670558

یه تاپیک دیگه هم در مورد خواص کلرلا و اسپیرولینا زدم به آدرس :
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=529225&PostID=20675184#20675184
خـداونــــــــدا ، عجیب به آغوشت از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام ، نوازشت را از ما نگیر! @@@@@@@@@@@@@@@@@ تاپیک نتیجه نهایی تمام تجربیات و تحقیقات من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1135224

خانم دکتر نزهت موسوی فر متخصص زنان و نازائی مامایی فلوشیپ IVF عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد دکتر نزهت موسوی فر:مطب:کلاهدوز 11-پلاک 59-مرکز منتصریه-تلفن:8461948-8461949
دکتر نفیسه برادران رفیعی
جراح و متخصص زنان ، زایمان و نازایی
فوق تخصص پریناتولوژی ( طب مادر و جنین )
مشهد : میدان بیمارستان امام رضا - ابتدای خیابان رازی - ساختمان پزشکان رازی - طبقه سوم - واحد 301
تلفن : 6-8553505-0511
خداوندامن درکلبه حقیرانه خودچیزی رادارم که تو درعرشه کبریایی خودنداری!من خدای چون تو دارم و تو چون خودی نداری!
..............[smiley]s/sm_50.gif[/smiley] [smiley]s/sm06.gif[/smiley] [smiley]l/l_27.gif [/smiley]
2714
سلام ما 4باردرمنتصریه ای وی اف کردیم نتیجه نگرفتیم 2بارشم تخمک اهدایی گرفتیم ولی این دفعه دنبال تخمک و رحم اجاره ای میگردیم آیا نوین تخمک یا رحم اجاره ای داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام.من تو مرکز نوین قراره ivf کنم دفعه ی اولمه.کسی اینجا هست که یه بار انجام داده باشه.میخوام بدونم آمپولایی که میدن برای همه یکیه؟مثلاً واسه من فوستیمون نوشتن و لیدوکایین.از روز دوم پریودی روزی سه تا.و اینکه هزینه آمپولا چقد در اومد واستون.یه سوال دیگه اینکه هزینه های نوین و منتصریه متفاوته؟آمپولا رو بیمه قبول میکنه؟

2706