2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان من تازه عضو شدم.

من سال گذشته IUI کردم نشد حالا میخوام اقدام کنم برای IVF ولی چون شاغلم نمی تونم زیاد مرخصی بگیرم. عزیزانی که IVF رو انجام دادند لطفا بگن چند روز طول میکشه؟

تو نداشته منی، وقتی تو نباشی به چه کارم می آید این همه آسمان
2731
2738

سلام . من متاهلم ، به دلایلی میخوام رحمم رو اجاره بدم. اگه کسی رو میشناسین که هزینه اش براش مهم نیست.و دنبال یه فرزند سالم و باهوشه( چون الان دقیقا میدونم چه چیزایی برای بچه مفیده که هم وزن بگیره هم باهوش بشه) باهام در ارتباط باشین.من دارای سه فرزند پسر هستم. زایمانم طبیعی بوده. اهل مشهدم. اگه دنبال کسی هستین که قابل اعتماد و مسئولیت پذیر باشه.اهل نماز و قرآن باشه و حروم حلالی رو تو زندگیش رعایت کنه و  از نظر اخلاقی سالم باشه و ....باهام در ارتباط باشین. ایمیلمraha_89@rocketmail.com      اینم ایدی منRezwanei@  مبلغش برام مهمه. فقط اگه برای شما مبلغ مهم نیست بیاین ای دی من .ممنون

چرا هیچکی نیست من قول میدم نتیجه گرفتم بیام همه چیو توضیح بدم...خواستم میلاد وقت بگیرم اما ۴ تا چهار ...

برا نوبت دهی منتصریه یا همون میلاد صبح زودم بری نوبت میدن، ساعت هفت اونجا باشین

گر نگهدار من آنست که خود میدانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد. 
خانوماایی ک تو مشهد مرکز ناباروری رفتن میشه کمک کنین؟؟؟؟ کدوم بهتره؟؟؟

من رفتم میلاد، ای یو ای کردم و الحمدالله الان باردارم، دفعه سوم ای یو ای گرفت

گر نگهدار من آنست که خود میدانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد. 
2706