2733
2739
سلام دوستای خوبم
میخواستم ببینم ایا جای نگران نیست که بچه ده ماهه هنوز نمیتونه سینه خیز بره؟
ممنون میشم جوابمو بدین
خدایا عاشقتم....
نه عزیزم دختر خاله ام هستش ..پسر من خیلی زوووود راه افتاد واسه همین خاله ام فکر میکنه نکنه دخترش خدایی نکرده مشکلی داره که هیچ تلاشی واسه راه رفتن نمیکنه
پسر من تو ده ماهگی یه قدم هم تنهایی راه میرفت
خدایا عاشقتم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم خیلی از بچه ها سینه خیز وچهار دست وپا نمیرن و مستقیم راه میفتن
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اماااا همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند
2740
مامان طاها پسر من نه سینه خیز رفت و نه چهر دست و پا. یک سالگی یهو راه رفت تازه بعدش یاد گرفت جایی که نمی تونه دستش رو بگیره و بلند شه و راه بره، در حالت نشسته روی زمین بخزه و خودش رو به دیوار یا مبل و میز برسونه!!!!
من خودمو کشتم که سینه خیز یا چهار دست و پا بره. نرفت که نرفت. راستی اگه از روروئک استفاده می کنی اونم تأثیر دراه
مامان اروین جون ممنونم
ولی متوجه نشدم منظورتون اینه که روروئک بده دیگه ؟ درسته؟
اخه خاله ام میگفت توی روروئک کمی حرکت میکنه ولی من بهش گفتم که توی روروئک نذارش و سعی کنه دستش رو پشت پاش بذاره و کمکش کنه و تشویقش کنه که سینه خیز بره
خدایا عاشقتم....
هر بچه ای یه جور حرکت می کنه.
بعضی ها خودشونو می کشن رو زمین، بعضی ها سینه خیز می رن، بعضی ها چهار دست و پا می رن، بعضی ها به صورت نشسته یه وری یه وری می رن!! ...
مهم نیست که بچه کدوم نوع این حرکات رو انجام میده، مهم اینه که بچه حتماً یه حرکتی داشته باشه.
اگه یه بچه ای توی 10 ماهگی اصلاً هیچ نوع حرکتی نداره و وقتی روی زمین می خوابونیش مثل نوزاد 5 ماهه بی حرکته، بهتره پزشک معاینش کنه. در غیر اینصورت مشکلی نیست.
درین مقام مجازی بجز پیاله مگیر...درین سراچه بازیچه غیر عشق مباز