2737
2734

سلام

من پسری 3 سال و نیم دارم و در خارج از ایران زندگی میکنیم و به همین دلیل پسرم بیشتر با بچه های مهد کودک و در مهد بازی میکنه . من اخیرا ارتباط بیرون از مهد را با دوستان ایرانی و خارجی به همراه پسرم شروع کردم که با بچه ها بیشتر در ارتباط باشه. مشکل من اینه که وقتی پسرم با بچه ها بازی میکنه با کوچکترین تلنگری ناراحت میشه و گریه میکنه. برای نمونه با بچه های دو تا از دوستان به استخر رفتیم و وقتی بچه دوستم از سرسره اومد پایین و تو آب افتاد مقداری آب به صورت پسرم پاشید و شروع کرد به گریه که نینی منو خیس کرد و دعواش کن و به قول خودش مامان بره نینی رو دد کنه (دعوا کنه) من خیلی اینجور موقع ها دست پاچه میشم چون انقدر گریه میکنه و برای دوستان جای تعجب هست که چرا الکی گریه میکنه که من نمیدونم چکار کنم. نمونه دیگه با دوست خارجیش رفتیم شهربازی و وقتی دوستش رفت تنها بالای سرسره و برای پسرم صبر نکرد پسرم به شدت گریه کرد که ناراحتم و چرا اون دختره برای من صبر نکرد. شاید همینطور برای 5 دقیقه گریه کرد که من تهدیدش کردم میریم خونه و کم کم ساکت شد. و خیلی جالب هست که بعد از کلی گریه به حالت خوشحالی برمیگرده و بازی میکنه. یعنی احساس میکنم یه تلاطم احساسات میشه .... این حالت تو خونه هم پیش میاد اگر کار اشتباهی بکنه و من بگم نه یهو انگار تو ذوقش بخوره شروع میکنه به گریه و میگه مامان بگه ببخشید و من تا نگم آروم نمیشه..... حالا سوال من اینه اینجور مواقع چکار باید بکنم؟ چکار کنم از زود رنجیش کم بشه و حساس نباشه. اینم بگم من و باباش خیلی خیلی نازش رو میخریم و تاییدش میکنیم.

خدای مهربانم عظمت و بزرگیت را شکر میگویم. معجزه زندگیمان را به دستان قدرتمند خودت میسپارم. اللَّهُ خَالِقُ کُلِّ شَیْءٍ وَهُوَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ وَکِیلٌ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنها راهش بی توجهی

جواب نمیده بیشتر گریه میکنه و تو شرایطی که با جند نفر بیرونی نمیشه به گریه با صدای بلند بی توجه بود 

خدای مهربانم عظمت و بزرگیت را شکر میگویم. معجزه زندگیمان را به دستان قدرتمند خودت میسپارم. اللَّهُ خَالِقُ کُلِّ شَیْءٍ وَهُوَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ وَکِیلٌ
2731
جواب نمیده بیشتر گریه میکنه و تو شرایطی که با جند نفر بیرونی نمیشه به گریه با صدای بلند بی توجه بود& ...

از توخونه شروع کن وقتی گریه کرد و خواست خواستشو جواب بدی براش توضیح بده و رهاش کن وبه کاره دیگت برس بزار گریه کنه بعد چن سری دید که به خواستش تن نمیدی بیخیال میشه مطمئن باش من رو پسرم پیادش کردم این روشو جواب داده

از توخونه شروع کن وقتی گریه کرد و خواست خواستشو جواب بدی براش توضیح بده و رهاش کن وبه کاره دیگت برس ...

مرسی عزیزم یعنی پسر تو هم این اخلاق رو داشت؟ مرسی از راهنماییت 

مرسی عزیزم یعنی پسر تو هم این اخلاق رو داشت؟ مرسی از راهنماییت 

آره دقیقا اینجوری بود یه مدت بی توجهی کردم خوب شد الان اصلا اونجوری نمیکنه چون میدونه توجهی نمیشه بهش بیخیال میشه

سلام عزیزم شماهنوزم ازون قرص های ویتامین میارید؟من میخواستم بخرم خیلی گرون بود اینجا ی بستش صدوبست تومنه...اگه ب زودی میاید ایران میارید؟

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
2740