2752
2734
عنوان

عموم میخواد دختر 16سالشو بده به یه پسر بی سواد و بی پول خدمت نرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1383 بازدید | 83 پست
واقعا به غیر از تهران و شهرهای اطرافش و  چند تا کلان شهر ، بقیه شهرهای ما سنتی فکر میکنن و به ر ...

واقعا تهران اینقدر جهان اولی بوده وما نمیدونستیم فکر کنم اون همه پرونده تو دادگاه های تهران مال شهرستان هاست....خود تهران اونقدر اتفاقات وپرونده های عجیبی داره صد رحمت به شهرستان ها...

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
دیگه اینطوری هم نیس همون تهران هم خیلیاشون دهاتی هستن

بیچاره دهاتی ها چه گناهی کردن یکی دخترشو زود شوهر میده ....به نطر من یکم رو الفاظتون دقت کنین, خیلی از دکترها معلم ها مهندس ها از همین دهات بوده....تو همه ی جای دنیا هست ازدواج زود خود غرب بی بندوباری تو ۱۴ سالگی بیداد میکنه..من طرفدار ازدواج زود نیستم چون خیلی بده...ولی خوشم نمیاد توهین کنین به شعور مردم شهرها فرهنگ ها

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا تهران اینقدر جهان اولی بوده وما نمیدونستیم فکر کنم اون همه پرونده تو دادگاه های تهران مال شهرس ...

بله، توی اروپا هم طلاق زیاده، من منظورم اجبار به ازدواج دختر ۱۵   ۱۶ ساله و اینجور رسم و رسومات عهد انسانهای نخستین هست.

بله، توی اروپا هم طلاق زیاده، من منظورم اجبار به ازدواج دختر ۱۵   ۱۶ ساله و اینجور رسم و رسومات ...

شاید بعضی ها به اجبار باشه ولی خیلی از دخترها تو شهرهای بزرگ خودشون تن به این کار میدن ...به نظر منطقه وشهر تاثیری نداره...بلکه این فقر وگرسنگی شرایط بد خانوادگی پدر مادرهای کم سواد یا بی سواد که همه ی این ها خودش باعث فقر فرهنگی هم میشه باعثش شده...و چقدر غم انگیز زندگی این دختران کم سن که هزارجور خیال وآروزو تو سرشونه ولی باید بسوزن

2731