2737
2734
عنوان

هفته 36 بارداری. ممنون میشم کمک کنید

1493 بازدید | 10 پست
سلام
من تو هفته سی و ششم بارداری هستم. تو این مدت خدارو شکر مشکل جدی و حاد نداشتم اما از چهارشنبه گذشته تا امروز سه بار حالم به هم خورده. یعنی بلافاصله بعد از خوردن غذا این اتفاق برام افتاده. یکم نگرانم چون شنیدم تو ماه نهم بارداری حالت تهوع و ... خیلی وجود نداره.

ممنون میشم کمکم کنید و نظراتتون رو بدید.
سخت است از بغض گلو درد بگیری و همه بگویند لباس گرم بپوش...
من از اولش حال تهوع داشتم تاچهار ماه بعدش برطرف شد اما از هفتماهگی دوباره شروع شد دکتر هم رفتم یه عالمه هم آزمایش دادم ما هیچ مشکلی نبود حال من در حدی بد بود که از ماه هفتم برعکس همه که بیشتر وزن میگیرن اصلا وزنم اضافه نشد زیاد نگران نباش اما بهتر بازم با دکترت مشورت کنی
با شادبودن زیبابودن رنگی بودن خندیدن و رقصیدن هم میتوان به بهشت رفت کافیست خوب باشیم و انسان!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
امیدوارم هیچ مشکلی نباشه این هفته های اخر هرچی آرومتر باشی بهتره درضمن الان نینیت دیگه ماشالا کاملا آماده دنیا اومدن پس اصلا نگرانش نباش هروقت بخواد بیا تمام انداماش کامل رشد کرده مواظب خودتئ نینی باش
با شادبودن زیبابودن رنگی بودن خندیدن و رقصیدن هم میتوان به بهشت رفت کافیست خوب باشیم و انسان!
2740