2733
2739
...
می دانم که ما خلق شده ایم تا به دیگران کمک کنیم , اما نمی دانم که دیگران برای چه خلق شده اند .... ( مارگارت آتوود )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مامان قندک همیشه شیرتو با شیشه میدی بهش یا وقتایی که خونه هستی سینه هم می گیره ؟

چون من فقط وقتایی که می رم مهمونی شیرمو می دوشم با شیشه میدم بهش . خوشبختانه زیاد به شیشه عادت نکرده تا حالا ... هفت ماهشه
می دانم که ما خلق شده ایم تا به دیگران کمک کنیم , اما نمی دانم که دیگران برای چه خلق شده اند .... ( مارگارت آتوود )
نورا جان 3ماه میتونی فریزش کنی
ولی اگه مجبور نیستی که بدوشی و فریز کنی مثلا اگه کارمند نیستی و مثل من صبح تا شب خونه هستی این کارو نکن و قدر لحظه لحظه های شیردهی رو بدون چون واقعا ارامبخشه واسه ادم
من 3 روزه پسرمو از شیر گرفتم هربار که میخواد ونمیتونم بهش شیر بدم قلبم اتیش میگیره یاد روزهایی میافتم که واسه میمی ذوق میکرد الان سه روزه منم دارم با پسری گریه میکنم
سعی کن ارامش شیر دادن رو از دست ندی
fm _aja

می دونم چی می گی دقیقا همین کار و می کنم . فقط موقع هایی که مهمونی می ریم بهش شیشه میدم . پنج شنبه عروسی دعوتیم یه کم سخته بچه ی هفت ماهه رو با خودم ببرم از الان شیرشو دوشیدم گذاشتم فریزر ...

راستش پسرم وقتی شیر می خوره تو بغلم می خوابه شاید نزدیک به 40 دقیقه بهش شیر میدم . احساس می کنم دیگه دستام و انگشت هام جون ندارن .